- Hoşgeldiniz

Franchise Takip

Sitemizde Toplam 384 Firma, 391 Haber, 324 Ürün ve 324 İlan Bulunuyor.

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 5 + 4 = ?

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

ZUZU

Adres : -

Telefon : -

E-Posta : -

Yatırım Aralığı
45.000,00 – 50.000,00 USD
Ülkesi
Türkiye (2006)
Faaliyet Alanı
AİLE VE ÇOCUK KAFESİ

Çocuklara yönelik bir dünya olmasına karşın asıl hedef çocuklu ailelerin çocukları nedeniyle sosyal hayatlarında yaptıkları fedakarlıkları minimize edecek bir mekan yaratmak. Bu mekanı yaratırken; ebeveynlerin çocuklarını gönül rahatlığıyla bırakabilecekleri huzurlu, hijyenik ve kontrol altında bir ortam hedeflendi. Özellikle 2 – 10 yaş arası çocukların hoşlandığı oyuncak dünyası ile çocuklara özgürce istedikleri gibi oyun oynayabildikleri bir ortam sağlayan, öğretmenler gözetiminde çocukların yapmaktan en çok zevk aldıkları faaliyetler ile çocukların sıkılmadan dilediklerini yaparken el becerisi, düşünme yeteneği, paylaşma ve sosyalleşmelerine katkıda bulurken aynı zamanda yabancı dil de öğrenebilecekleri, okul sonrası gelip derslerini yapabilecekleri, çocuk sineması ve tiyatrosunda sosyal etkinliklerle tanışabilecekleri kompleks bir yapı olan ZUZU ; Türkiye’de bir ilk.

Ama ZUZU kesinlikle müfredatı olan bir anaokulu veya bir etüt merkezi değil. Tüm bunlardaki ana felsefe çalışan, stresli yaşam koşullarında kendisine özel bir zaman aralığı yaratamayan ebeveynlerin ihtiyaçlarını karşılamak.

ZUZU günümüzde yaşam şartlarından dolayı gittikçe küçülen aile yapılarına bir destek oluşturmayı ana hedef edinen bir kuruluş.

Bu felsefenin doğru olduğuna inan yatırımcıları ZUZU ailesine katılmaya davet ediyoruz.


Aranan Yer ve Bölge Tanımı
İşlek bir caddede olması gerekmeyen ancak apartmanların çoğunlukta olduğu bölgelerde bulunması gereken 250m² ve üzeri dükkan 


Aranan İşletmeci Özellikleri
Halkla ilişkiler yönü kuvvetli, pazarlama yapabilecek, girişimci , özgüvenli, müşteri memnuniyetine önem veren, işine bağlı çocuklarla ilgilenmeyi seven yatırımcılar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
TemaFabrika