- Hoşgeldiniz

Franchise Takip

Sitemizde Toplam 384 Firma, 391 Haber, 324 Ürün ve 324 İlan Bulunuyor.

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 4 + 9 = ?

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Wall Street Institute

Adres : -

Telefon : -

E-Posta : -

Yatırım Aralığı
95.000,00 – 100.000,00 USD

Ülkesi
ABD (2001)

Faaliyet Alanı
Sürekli geliştirdiği eğitim tekniklerini, interaktif multimedya sistemi ile destekleyerek, dünyanın 25 ülkesinde öğrencilerinin hizmetine sunan Wall Street Institute, 30 yılı aşkın birikimi ve 1,5 milyonu aşan öğrenci sayısı ile dünyanın en büyük okul zinciri olup, dünyada “İş İngilizcesi” de dahil, TOEFL´dan sonra 5 seviye daha ileri derecede İngilizce öğretimi veren tek kuruluştur. Öğrencilerine sunduğu esnek ders saatleri, 1-4 kişilik sınıflarda öğretim yapılması , kişiye özel bir program sunması, sektöründe ilk ve tek garanti belgesi veren kurum olması, anadili İngilizce olan öğretmenlerle öğretim yapılması ve öğrencilerin kendi tempolarında ilerlemeleri yalnızca Wall Street Institute e özgü ayrıcalıklardan birkaçıdır.

Aranan Yer ve Bölge Tanımı
Düzayak giriş veya azami 1. kat, çok iyi bilinen ve insan trafiği bulunan ana arter veya prestijli bulvardaki işyerleri ya da kapalı alışveriş merkezleri. İşyeri asgari net kullanım alanı 350 m2 olmalıdır.


Aranan İşletmeci Özellikleri
Pazarlama, satış, finans ve ticaret deneyimi olan güvenilir, dinamik, finansal yeterliliği olan ve kurumsal kimlik değerlerine saygılı yatırımcılar.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
TemaFabrika