- Hoşgeldiniz

Franchise Takip

Sitemizde Toplam 384 Firma, 391 Haber, 324 Ürün ve 324 İlan Bulunuyor.

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 4 + 7 = ?

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Socips

Adres : -

Telefon : -

E-Posta : -

Yatırım Aralığı
45.000,00 – 50.000,00 USD
Ülkesi
Türkiye (2009)
Faaliyet Alanı
Kağıt Külahta Patates Cipsi

Başarılı, Güvenli ve Saygın Bir Girişime Hoş Geldiniz!
Dünya mutfağının vazgeçilmez lezzeti patatesin Belçika Usulü ile pişirilerek kağıt külahta sıcacık servis ile sunulması konsepti artık SOCİPS ile Türkiye’de. Başta Avrupa olmak üzere yurt dışında çok yaygın olarak bulunan ve neredeyse her köşe başında yer alan Chips Shop’lar artık SOCİPS markası ile Türk tüketicinin yanı başında hizmet vermeye başladı.
Kağıt külahta sıcak patates cipsi konsepti ile tüketiciye kolay ulaşılan, lezzetli, sağlıklı, ekonomik, marka kimlikli ve doyurucu bir aperatif imkanı sunulmaktadır.
SOCİPS ilk Shop’unu Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden Kuşadası’nda 2009 yılı başında hizmete açtı.
SOCİPS, külahta patates cipsi konsepti ile gıda alanında yatırım yapmak isteyen girişimciler için çok cazip, saygın ve yüksek getirili, dünyada çok yaygın olan ancak ülkemiz için yepyeni, farklı bir bayilik ve yatırım alanı yaratmıştır.

İşleyiş
Projelendirme, Altyapı, Dekorasyon, Tabela ve logo uygulamaları, Ekipman tedariki, Donatım, Görsel desteği ve dökümantasyon, Eğitim desteği sağlanmaktadır.


Aranan Yer ve Bölge Tanımı
Tüm Türkiye


Aranan İşletmeci Özellikleri
SO CİPS Shop projeleri ana caddelere cephesi olan, (6-25) m2 işyerleri için tatbik edilebilmekte ve işyerlerinde aspiratör montajına uygun baca (havalandırma) bölümü mevcut olması önemli bir ayrıntıdır. Kiosklar ise AVM’ler, Spor bölgeleri, dinlenme bölgeleri gibi insan yoğunluğu bulunan bölgelerde (4-8) m2 alana sahip olup açık alanlarda kurulması öncelikle tercih edilmektedir.

Kimlerle çalışabiliriz?
-Prestijli bir markanın seçkin temsilcisi olma yeteneğine sahip,Tempolu ve takım çalışmasına yatkın,Müşteri ve personel iletişimlerini üst düzeyde yönetebilecek,Profesyonel çalışma yöntemlerini amatör bir ruh ve heyecanla uygulayacak girişimciler SOCİPS markası yöneticisi olabilirler.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
TemaFabrika