- Hoşgeldiniz

Franchise Takip

Sitemizde Toplam 384 Firma, 391 Haber, 324 Ürün ve 324 İlan Bulunuyor.

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 10 + 10 = ?

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

ŞENÇAM KÖFTECİSİ

Adres : -

Telefon : -

E-Posta : -

Yatırım Aralığı
45.000,00 – 50.000,00 USD
Ülkesi
Türkiye (1971)
Faaliyet Alanı
Fast Food

ŞENÇAM 1971 yılında faaliyetine başlamış, günümüze kadar uzanan seyrinde müşterilerinin takdirini kazanmış, Ankara’daki yatırımlarını arttırarak, üretim, pazarlama,satın alma, muhasebe ve yerinde tüketim noktalarında yaptığı çalışmalarla sektördeki 36 yılını kutlamaktadır.Bu süre içerisindeki, uygun fiyat, kaliteli ürün, doyurucu lezzetler ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ve istikrarlı çizgisi neticesi olarak gelen franchise talepleri üzerine 2007 yılında yeni bir atılıma yönelmiştir.

‘Kömür Ateşindeki Lezzet’ anlayışıyla ülke çapında AVM foodcourt mağazaları ve Korner Mağazalar ile zincir oluşturma kararı OPTIMUM AVM’deki şube açılışı ile uygulanmaya başlanmıştır.

‘Kömür Ateşindeki Lezzet’ ile ŞENÇAM Köftesi yemeyi tüketici için bir keyif haline getiren şubelerimiz, yeni alışkanlıkların yaratılmasında da öncü olmuştur. Anadolu mutfağının geleneksel lezzetlerinin yanına kattığımız ürünlerimiz ile birlikte sunularak kebap yeme keyfi tüketici için gerçek bir lezzet şöleni haline gelmiştir.


İşleyiş
a-) İşyeri Özellikleri ne olmalıdır?
aa-) Korner Mağaza olacak ise minimum 100 M2 AVM Foodcourt içinde ise minimum 40m2 olmalıdır.

b-) İşyerinin uygunluk kararı nasıl alınıyor?
bb-) ŞENÇAM Franchise Kontrol Sorumlusunun lokasyon olarak işyerinin özellikleri, yatırım miktarı, geri dönüş süreci ve işyeri uygunluğu ile ilgili görüşlerini belirten raporu Franchise almak isteyen yatırımcı ile karşılıklı müzakere edilir.

c-) ŞENÇAM Şubesi açmak için gerekli olan sermaye ihtiyacı ne kadardır?
cc-) ŞENÇAM Franchise sistemi, ŞENÇAM yatırımları üzerine çalışan mimar tarafından yapılır. AVM Foodcourt için ortalama ekipman ve dekorasyonu 125.000$ olmaktadır.

d-) ŞENÇAM Franchise Sistemine katılım bedeli ne kadardır?
dd-) ŞENÇAM, bölgenin ekonomik ve sosyal yapısını göz önüne alarak sisteme katılış bedelini belirler.

e-) ŞENÇAM Franchise Sistemine katılım bedeli nasıl ödenir?
ee-) Franchise sözleşmesinin imzalanmasına müteakip, belirlenen bedelin %50’si peşin, kalan kısım ise 2 eşit taksit ile tahsil edilir.

f-) ŞENÇAM Franchise Lisans anlaşmasının süresi ne kadardır?
ff-) Lisans süresi 5 yıldır. Yatırımcı, Franchise Sistemi yeterlilik şartlarını yerine getirmeye devam ederse tarafların anlaşması halinde süre 5 daha uzatılabilir.

g-) ŞENÇAM Franchise Sisteminde Kalış ve Reklam tanıtım katkı payı ne kadardır?
gg-) Yatırımcı kalış katkı payı olarak aylık net satışından herhangi bir ücret ödemez, Reklam ve tanıtım için net satışından %4 katkı payı öder.Ancak ŞENÇAM’ın yatırımcılarını desteklemesi için bu bedeller 2008 yılı sonuna kadar alınmamaktadır.


Aranan Yer ve Bölge Tanımı
Tüm Türkiye


Aranan İşletmeci Özellikleri
ŞENÇAM, kendisi ile barışık, işini seven, işinin başında duran müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibine sahip olan, ekip çalışma ruhunu taşıyan ve kendisini sürekli yenileyenlere kazanç kapısı aralar.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
TemaFabrika