- Hoşgeldiniz

Franchise Takip

Sitemizde Toplam 384 Firma, 391 Haber, 324 Ürün ve 324 İlan Bulunuyor.

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 2 + 5 = ?

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

SAMBAK BAKLİYAT Bayilik Veriyor…

Adres : -

Telefon : -

E-Posta : -

Sambak Bakliyat Bayilik :Sambak Bakliyat Üretim ve Paketleme Sanayii 01.02.2009 tarihinde Sambak markası altında bakliyat ürünleri alanında üretime başlamış bir firmadır.
Yetkili Firma : SAMBAK BAKLİYAT ÜRETİM PAKETLEME SANAYİİ

Sambak Bakliyat Üretim ve Paketleme Sanayii 01.02.2009 tarihinde Sambak markası altında bakliyat ürünleri alanında üretime başlamış bir firmadır. Kurulduğundan bu yana sektörde kalite ve hizmet adına en iyiyi yapma gayretinde olan firmamız sektörle beraber kendi kalite çıtasını da yükselterek sektörde hak ettiği konumunu alma yolunda çalışmalarını devam ettirmektedir.

Kurulduğu günden bugüne kadar kaliteye olan hassasiyeti, firmamızın ambalajından ürününe; çalışanından pazarlama mantığına kadar her kademesinde müşteri memnuniyeti doğrultusunda hareket etmesini sağlamış ve bu ilke firmamızı her geçen gün daha da başarılı kılmıştır. Yurtiçi pazarında 8 ilde bayilik ağı kurarak ayrı bir bakış ve pazarlama mantığı çerçevesinde hareket etmiştir. İsminin bulunduğu her kademede kalite arayan ve uygulayan firmamız gıda kodeksi, TSE belgeleri gibi sektörde bulunan firmaların alması gereken belgeleri almaya hak kazanmıştır. Bu olması gereken belgelerin dışında sektöre bakışı hassas olan firmamız ISO 9000 ve HACCP belgesi gibi belgeleri edinme çalışmaları ile, ülkemizin girmeye çalıştığı Avrupa Birliği’nin gıda üretim normlarına uygun üretim yapma seviyesini yakaladığını belgelerle tescil ettirmiştir

Kuruluş Yılı : 2009
Toplam Çalışan Sayısı: 7
Merkez Ülke: TÜRKİYE

Bayilik / Franchise Paket(ler)inin İçeriği: Bayiilik yapılacak olan il/ilçe de Sambak markası altında üretilen çeşitli bakliyat ürünlerinin satış ve pazarlaması
Bayilik / Franchise Şartları: Bayiilik için başvuracak firma veya şahıslar için bayiilik esnasında imzalanacak bayyilik sözleşmesindeki esaslar geçerli olacaktır. Esasların içeriği ve diğer ayrıntılar görüşme esnasında belirlenecektir.
Hedef Bölgeler : Samsun,Ordu,Giresun,Trabzon,Rize,Artvin,Gümüşhane,Amasya,Tokat,Sinop İl Merkezleri ve İlçeleri
Reklam Katılım Ücreti : Yok.

Ortalama Kar Marjı : Ürünlerimizde bayiilerin ortalama kar marjı %15 ila %25 arasında değişmektedir.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
TemaFabrika