- Hoşgeldiniz

Franchise Takip

Sitemizde Toplam 384 Firma, 391 Haber, 324 Ürün ve 324 İlan Bulunuyor.

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 7 + 3 = ?

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

RETÜRK

Adres : -

Telefon : -

E-Posta : -

Yatırım Aralığı
45.000,00 – 50.000,00 USD
Ülkesi
Türkiye (1994)
Faaliyet Alanı
GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI

RETÜRK Gayrimenkul Danışmanlık, 12 yılı aşkın tecrübesiyle il, ilçe ve bölge bazında temsilcilikler veren, temsilciliklerini belirlediği kurallara uygun olarak bir çatı altında toplayan, Türkiye genelinde hizmet sağlayan deneyimli ve güçlü bir gayrimenkul danışmanlığı organizasyonu. Emlak sektöründe 1994 yılında faaliyet göstermeye başlayan RETÜRK kurumsal, güvenilir bir firma olarak müşterilerine eğitimli uzmanları ile uluslararası ISO standartlarında hizmet veriyor.
Sektöre özgü strateji ve çözüm odaklı çalışma prensibi ile 2003 yılında kendi franchise sisteminin altyapısını oluşturmaya başlayan RETÜRK, sektördeki tecrübesi ile daha büyük kitlelere hizmet vermek için 2006 yılından itibaren Türkiye genelinde franchising veriyor.


İşleyiş
RETÜRK’ ün destekleri:
1)Başarıda önemli bir paya sahip olan yer seçiminde danışmanlık verilmektedir.
2)Korumalı bölge olanağı tanır.
3)RETÜRK acentelerinin tüm dekorasyonu, tefrişatı ve teçhizatı konusunda RETÜRK Genel Müdürlüğü danışmanlık hizmeti verir.
4)RETÜRK, işin en başarılı şekilde sunulabilmesi için tüm RETÜRK çalışanlarına 5 gün süre ile teorik, 15 gün süre ile pratik eğitim programı sunar.
5)Gerekli tüm dokümantasyon desteğini verir.
6)Pazarlama desteği sağlar.
7)Merkezi reklam, tanıtım, halkla ilişkiler kampanyalarını gerçekleştirir.
8)Merkez tarafından üretilmiş veya temin edilmiş malzeme ve dokümantasyonlar için toplu alım dolayısıyla indirimli girdi olanakları tanır.
9)Seminerler, fuarlar, çeşitli etkinlikler düzenleyerek acentelerin gelişimine katkıda bulunur.
10)Merkezi hukuk departmanında güncel kanun, tüzük, yönetmelik, içtihatları takip eder ve hukuksal anlamda danışmanlık sunar.


Aranan Yer ve Bölge Tanımı
Türkiye Genelinde il, ilçe bazında verilecek bölge ana ve bölge acenteliklerinin ana arterler üzerinde yer almasına ve lokasyonun giriş kat ya da birinci kat seviyesinde olmasına dikkat edilecektir. Bölge Ana Acenteleri için 100 metrekare kullanım alanı öngörülmektedir.


Aranan İşletmeci Özellikleri
RETÜRK prensip olarak Franchisee adaylarının sadece finansal yönü ile değil, aynı zamanda kişisel özellikleri ile de ilgileniyor. Franchisee adayımızın işletmesinde fiilen çalışması, ekip çalışmasına uygunluğu, yeniliklere açık olması yoğun çalışma temposuna adapte olacak enerjiye sahip olması, işi büyütme ve kar etme amacı ile işe başlaması, iş yaşantısında iflas ve başarısız bir geçmişinin olmaması ve eğitim düzeyi önemsediğimiz hususlardır

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
TemaFabrika