- Hoşgeldiniz

Franchise Takip

Sitemizde Toplam 384 Firma, 391 Haber, 324 Ürün ve 324 İlan Bulunuyor.

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 2 + 7 = ?

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Reset Sigarasız Yaşam Merkezi

Adres : -

Telefon : -

E-Posta : -

Yatırım Aralığı
45.000,00 – 50.000,00 USD
Ülkesi
İsviçre (2007)
Faaliyet Alanı
Bilimsel bir methodla sigaradan 1 saatte kurtulun

RESET SYM, Türkiye´nin ve dünyanın değişik bölgelerinde yeni franchiseler oluşturmaya devam ediyor. Sizi, hızla büyüyen RESET SYM nin uzun soluklu, kârlı ve prestijli bayilik sisteminin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Çağımızda insanlar sağlıkla ve refahla daha fazla ilgilenmeye başladı. Sigara bağımlıları, günümüzde sağlığa zararlı şeylerle ilgili olan politik mücadelelerin, davaların ve bilgi kampanyalarının başında yer almaktadır. Sigara içenlerin dünya nüfusunun yaklaşık %25’ini oluşturduğu iddia ediliyor ve yapılan araştırma sonuçları bu oranın ülkemizde % 35 ler seviyesinde olduğunu gösteriyor. Ne yazık ki her yıl bunların %0,5’i sigara yüzünden hayatını kaybediyor. Potansiyel hastalar olan toplam nüfusun %35’ini tedaviye davet gerçekten etkileyici bir pazar payı sunuyor. Piyasa planımız, RESET SYM noktalarını kendi bünyesi içine alacak sağlık kuruluşları ile hizmet sunmaktır. Böylece mevcut hasta potansiyelini RESET SYM noktalarına yönlendirmek ve RESET SYM noktalarına gelen hastaları da mevcut sağlık kuruluşunuza yönlendirerek karlılığınızı ve hasta sirkülasyonunuzu artırmaya da olanak sağlanmaktadır.

Sigarayı bırakmaya karar vermek elbette kolay değil fakat kesin olan bir şey var; eğer bir tiryaki bırakmaya niyet ederse veya sağlık sorunlarından dolayı bırakmak zorunda kalırsa, sorun her ne olursa olsun garantili, hiçbir yan etkisi olmayan ve bıraktırma oranı en yüksek yöntemle karşılanacağı için ikna olması hiçte zor olmayacaktır. Üstelik diğer sektörlere nazaran rekabetin yok denecek kadar az olduğu bu sektörde uluslararası ağın bir parçası olmak başarıyla eş değer demektir.

RESET SYM, sektöründe hiçbir firmada olmayan bilgi birikimine ve teknolojiye sahiptir. RESET SYM franchise ı olan girişimcileriyle bu bilgi birikimini paylaşarak merkezlerinin kısa bir sürede başarılı ve karlı bir işletme olmasını sağlar


Aranan Yer ve Bölge Tanımı
Türkiye 

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
TemaFabrika