- Hoşgeldiniz

Franchise Takip

Sitemizde Toplam 384 Firma, 391 Haber, 324 Ürün ve 324 İlan Bulunuyor.

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 6 + 9 = ?

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Pizza MAX

Adres : -

Telefon : -

E-Posta : -

Yatırım Aralığı
100.000,00 – 150.000,00 USD
Ülkesi
Türkiye (1996)
Faaliyet Alanı
Pizza & Tavuk

İlk şubesini 1996 yılında Ulus´ta açan Pizza MAX klasik pizza restoranlarından farklı olarak geliştirdiği konsepti ve ürün yelpazesiyle kısa zamanda lezzet mudavimlerini yaratmıştır ve sektördeki varlığını iddialı bir şekilde ortaya koymuştur.

Pizza MAX oluşan yoğun talepler doğrultusunda hem kendi restoranlarını açarak hem de bayilik vererek 10 restorana ulaşmıştır. 2009 yılı Ağustos ayı itibariyle yenilenen ekibi ve profesyonel yaklaşımıyla büyüme hedeflerini belirlemiş ve bu hedefler doğrultusunda Pizza ve Tavuk konseptli restoranlarını açmaya devam etmektedir.

Türkiye´de Broaster yöntemiyle kızarmış çıtır tavuk ve pizzayı tek çatı altında birleştirerek Pizza restoranı anlayışına farklı bir boyut kazandıran Pizza MAX, aynı zamanda Türk damak zevkine uygun menü alternatifleri ile de lezzet müdavimlerinin vazgeçilmez adresi olmuştur. Günün her saatinde her bütçeye uygun fiyat politikası ile hareket eden Pizza MAX, pizzada klasik dünya lezzetlerindeki iddiasının yanı sıra kavurmalı, kıymalı ve pastırmalı pizzaları ile Türk damak zevkine uygun alternatifler oluşturmuş ve Simit Kenar pizzasıyla da tamamen kendine özgü çok özel bir lezzet geliştirmiştir. Pizza MAX restaurantların da sunulan lezzetler bunlarla da sınırlı değil, özel tavuk menüleri, salatalar da menünün spesiyalleri arasında yer almaktadır. Pizza MAX´ ı özel kılan; ilk günden itibaren sloganı olan MAXimum lezzet,MAXimum pizza ilkesinden taviz vermeden devam etmesidir. Bol malzemeli ve rakiplerine oranla sunduğu büyük ebatlı pizzalarla bir ilk olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.


İşleyiş
Pizza MAX, İstanbul Yenibosna’da 2000 metrekarelik bir lojistik merkezi kurdu. Ürün kalitemizi korumak için hamurumuzu burada merkezi olarak üretip tüm restoranlara buradan sevk ediyoruz. Ürünler tek bir lojistik merkezinden sevk edildiği için de kalite standardımızı koruyoruz. Merkezi satınalma ile şubelerin bütün ihtiyaçları tek noktadan yüksek standartlarda satınalınıyor ve şubelere depodan sevk ediliyor. Bunun dışında operasyon ve eğitim departmanlarımız sürekli ekibimizi geliştirmek için eğitimler veriliyor. Pazarlama departmanı gerek ulusal gerekse yerel çalışmalar için bütün şubelerimize destek veriyor. Kampanya tasarımları ve görsel çalışmaların hepsi pazarlama departmanı aracılığıyla kurumsal kimliğe uygun olarak oluşturuluyor. Ayrıca Pizza MAX’ın çağrı merkezi Mart 2010’da kuruldu. Pizza MAX´ın tek numarası olan 444 32 44´den siparişler alınarak şubelere aktarılıyor. Bütün sipariş sistemleri için yazılımlarımız mevcut.


Aranan Yer ve Bölge Tanımı
Yeni restoranlarımızı açarken öncelikle emlak ve iş geliştirme departmanımızın ön inceleme sürecinden faydalanıyoruz. İşyerinin en az 80 metrekare olması gerekiyor. Cephenin alanı ve tavan yükseklikleri de önemli. Bunun dışında dikkat ettiğimiz bazı hususlar var: Örneğin o bölgenin gelir seviyesi, demografik yapısı çok önemli. Bunların dışında bölgedeki konut ve işyeri sayısı da göz önünde bulundurduğumuz noktalar. 2012 yılının ortasına kadar İstanbul’un tüm bölgelerinde en az 1 adet Pizza MAX olmasını hedefliyoruz.


Aranan İşletmeci Özellikleri
20–50 yaş arası, işinin başında durabilecek, takım çalışması sergileyebilecek, nokta bazında gelişim sağlayıp şirket gelişiminde finansal ve imaj açısından gelişim sağlayabilecek kişiler. İşine tutkulu bağlı, personel ilişkilerine ve müşteri ilişkilerine hâkim, finans yönü kuvvetli

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
TemaFabrika