- Hoşgeldiniz

Franchise Takip

Sitemizde Toplam 384 Firma, 391 Haber, 324 Ürün ve 324 İlan Bulunuyor.

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 4 + 8 = ?

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Oxygeninc Cafe (OIC)

Adres : -

Telefon : -

E-Posta : -

Yatırım Aralığı
45.000,00 – 50.000,00 USD
Ülkesi
ABD (1995)
Faaliyet Alanı
Bubble tealer, Oksijen Barlar ve Dünya mutfağı

Şehir yaşamının karşımıza çıkardığı sorunlar her geçen gün yeni bir ihtiyaç duymamıza neden oluyor. İhtiyaçlarımıza sunulan çözümler yeni kültürlerle beraber farklı ve trend bir yaşam sitili sunuyor bizlere. İşte ;Oxygeninc cafeler bu ihtiyaca yönelik , şehirdeki stresten kurtulup sağlık, huzur, eğlence, ve farklı bir damak zevkini bir arada yaşamak isteyenlerin ihtiyacı sonucu ortaya çıkan benzeri olmayan farklı bir konsept.

Bağdat caddesinde ilki açılan ’’Oxygeninc cafe ’’ Türkiye’de ilk olmasına karşın dünyanın bir çok yerinde özellikle Amerika’da çok yaygın bir cafe zinciridir.

Oxygeninc cafe de üç ayrı alternatifi bir arada yaşamak mümkün. Dünya mutfağının seçkin çeşitlerini, uzakdoğunun sihirli çayını, ve ihtiyaç duyduğumuz oksijeni birlikte alıp, şehirde yaşamanın olumsuzluklarını üzerinizden keyifli bir şekilde atabilirsiniz.

Oxygeninc cafede bu üç ayrı zevki tek tek yada üçü bir arada yaşamak mümkün. Öncelikle oksijen hepimizin ihtiyacı, gün içerisinde gereksinim duyduğumuz enerjinin %90’ını soluduğumuz oksijenden, %10 unu ise yiyip içtiklerimizden alırız. Bu gerçekten hareketle şehir ortamında soluduğumuz havanın kalitesi enerjimizin de kalitesini ortaya koymaktadır. Bu yüzden kendimizi sürekli yorgun hissetmekteyiz. Haftasonunu iple çekip şehirden doğaya kaçmaya çalışıyoruz. Oysa Oxygeninc cafe bu sorunu ortadan kaldırıyor.
Farklı aromalarla saf oksijeni soluyabileceğiniz bir mekan. Üstelik şehrin içerisinde günlük yaşamınızı aksatmadan enerjinizi en üst seviyelere çıkarabilirsiniz. Oksijenin faydalarını saymakla bitiremeyiz. Tıp dünyasının bilimsel açıklamalarının yanında halk arasında da bilinen yüzlerce faydası kulaktan kulağa dolaşmaktadır. Örneğin iç organları temizlediği, ciltteki ölü hücreleri yenilediği bilinen faydalarından yalnızca birkaçıdır.

İşte size oksijenle ilgili yeni bir tiyo bundan sonra alkol sonrası çorbacı yerine Oxygeninc cafe ye oksijen solumaya gelmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Oksijeni yeterince aldınız çay keyfini yaşamak istiyorsunuz. İşte size eşi benzeri olmayan farklı bir çay. Adı Bubble tea türkçesiyle kabarcıklı çay üstelik kaynağıda çayın ana vatanı uzak doğudan. den fazla çeşidi olan Bubble tea hem sıcak hem soğuk içilebiliyor. Doğrusu içeceğinizle birlikte pipetten yukarı çıkan tapiocayla (yuka kökünden yapılan nişastadan hazırlanan siyah inci şekilli tanecikler) aldığınız hazzı tarif etmek zor bir durumdur.Değişik bir his yaşarsınız ama bu içeceğinizden aldığınız keyfin daha yarısıdır.Öteki yarısı ise tapiocaları, aromalı içeceğinizi içerken yiyebilmektir.

Oksijeni soludum, bubble tea içmenin keyfini yaşadım ama karnım aç diyorsanız işte size dünya mutfağından seçkin lezzetler. Paninilerden, klasik sezar salatasına, penne arabiatta’dan, pizza palermoya, rio grandeden pepper steake her damak zevkine uygun yemekler bulabileceğiniz eşsiz bir mekan.

İşte Oxygeninc cafe & böyle bir mekan. Yeri Bağdat Caddesi Erenköyde. Mutlaka gidin. İsteyene franchise bile veriyorlar.

İşleyiş
Andrew ve Lorri Schmidt 1995 yılında kurdukları aile şirketleri ile Denver, Elizabeth;de Oksijen barları ve oksijen bazlı kozmetik ürünleri üretmeye başladılar. Kaliteli Oksijen barları ve zengin çeşitteki aromaları ile kısa sürede diğer üreticilerin ve yenilik tutkunlarının beğenisini kazandılar. Doğan ihtiyaç taleplerini karşılayabilmek için, özel satış haklarını, Türkiye ortaklı E.R.D. prodüksiyon film yapımcılığı A.Ş. ile 2005 yılında yapılan anlaşmaya dayanarak oksijen aromalı tutkunlarına ve girişimcilere franchise vermeye başladılar. Dünyada ilk defa Oxygen incorporated Aromalı oksijen ve kozmetik ürünlerine ek olarak bubble tea çeşitlerini de tüketicilerin beğenisine sunmaya başladılar.
Oxygen incorporated; Amerika´nın ve Dünyanın en büyük oksijen bar, aroma ve oksijen bazlı kozmetik üreticisidir. Dünyada bir ilki daha gerçekleştirerek oksijen barları cafe konseptinde uygulamış ve tüketicilerin beğenisine sunmuştur.
Oxygen incorporated oksijen bazlı kozmetik ürünleri, aromalı oksijen barları ve 300ün üzerinde bubble tea çeşitleri ile her yaş grubuna hitap edebilen bir firmadır. Bubble tea çeşitlerinin egzotik meyvalardan, geri kalanları ise Dünya ölçeğinde beğeni kazanmış bubble tea aromalarından özenle seçilmiştir. Bubble tealerimize karakteristiğini kazandıran tapioca incisi bubble tea severler için özel yöntemlerle hazırlanır. Özel içim biçimi ile ürün yelpazemize katmış olduğumuz bubble tealerimiz övünç kaynaklarımızdan yalnızca biridir.

Franchise İşleyişi:
How Do I Start? / Nasıl Başlarım?(1) There should be at least 3 different location researches made to gain the right of a country and that should be openable. /
( Ülke Franchise hakkı almak için en az 3 farklı lokasyonda araştırma yapılmalı ve açabilecek durumda olunmalıdır.)
(2) Start talks with landlords about your interest in opening a Oxygeninc Cafe (OIC). / (Dükkan sahibi ile Oxygeninc Cafe (OIC) açmak için görüşünüz.)
(3) Submit an application form to (OIC) by mail or fax. / ( OIC başvuru formunu bize doldurup posta veya fax yolu ile gönderiniz.)
(4) Contact (OIC) Franchise Department on further requirements to qualify your application and desired location./ ( OIC franchise departmanı ile başvurunuz ve istenilen lokasyon için görüşünüz.)
(5) (OIC) will evaluate your application and your location(s). / ( OIC başvurunuzu ve lokasyonlarınızı değerlendirecektir.)
(6) Upon evaluation approval, sign our Uniform Franchise Offering Circular franchise contract. / (Değerlendirme onayı ile gönderilen (Uniform Franchise Offering Circular) UFOC franchise kontratını imzalayıp posta yolu ile bize ulaştırın.
(7) Equipment bidding./ Donanım hakkında görüşme.
(8) Begin construction. / İnşaata başlamak.
(9) Construction inspection by City Hall. / Belediyenin yapacağı yapı denetimi.
(10) Operations training with (OIC). / OIC tarafından verilecek operasyon eğitimi.
(11) Store grand opening additional preparations. / Büyük açılış ek hazırlıkları.
(12) Oxygeninc cafe special instructor working in your store./ Dükkanınızda çalışacak uzman eğitmen veya işletmeci temini.
(13) Store operation inspection by (OIC)./ OIC tarafından dükkan işleyiş denetimi.
(14) Grand Opening! / Büyük Açılış.

Services Provided by the Corporate Office / Şirket Merkezi tarafından sağlanan servisler.
1. Store location inspection and assessment. / (Dükkan lokasyon denetimi ve değerlendirmesi.)

2. Store operation management (forms, employees management, kitchen, beverage preparation manual, raw material management). / Dükkan işletme yönetimi ( formlar, çalışan yönetimi, mutfak, içecek hazırlama, ham malzeme yönetimi)

3. Marketing and opening promotion suggestions. / Pazarlama ve açılış promosyon önerileri.

4. Instructors from the corporate office will inspect store on a regular basis. / Belirli aralıklarla merkezden gelen eğitmenlerin dükkan denetimi.

5. Provide new product information. / Yeni ürünler hakkında bilgi sağlamak.

6. The main raw materials will be provided by the corporate office to guarantee product quality. / Ürün kalitesini bozmamak için ham malzemeler merkez tarafından sağlanacaktır.

Education and training:

1. After the contract is signed, the corporate office will make arrangement for major operation staff to have five (5) days to ten (10) days intensive training in our (OIC) main store. The instructor will provide three (3) days instructions in your store the day before the grand opening. / Anlaşma imzalandıktan sonra merkez üst düzey işletme personelini 3 günden 5 güne kadar yoğun eğitime tabi tutacaktır. Eğitmen büyük açılıştan önce 3 günlük operasyon eğitimi verecektir.

2. After your store opens, the corporate office will provide periodical operation training. / Dükkan açıldıktan sonra merkez ofis periyodik operasyon eğitimi sağlayacaktır.

3. The corporate office provide several free marketing and promotion proposals to your store. / Merkez ofis bedava pazarlama ve promosyon teklifleri sunacaktır.

Training Programs Details / Eğitim Programı Detayları
We will provide an initial training program for you and your initial store manager (if different from you) for the fixed costs of $3,000. The training is at our main store at Bagdat Cad. Ahenk Apt. No:344/1 Erenkoy Istanbul/Turkey I and/or other facility in the vicinity of our location. The training course lasts at least six (6) days and may be extended up to eight (8) days. We anticipate that the training will provide a on-the-job training. Training materials are distributed at various times during the training course. The training will be provided and supervised by our restaurant operations department. / (OIC) merkez size veya işletmecinize ;lık öncü bir eğitim programı sunacaktır. Eğitim merkez dükkanımız Bağdat Cad. Ahenk Apt. No:344/1 Erenköy İstanbul/Türkiye adresinde verilecektir. Size sağlayacağımız eğitim iş anında verilecektir. Eğitim malzemeleri kurs esnasında değişik zamanlarda dağıtılacaktır. Eğitim restoran operasyon bölümü tarafından verilecek ve denetlenecektir.

Why Join the (OIC) Family? / Neden (OIC) Ailesine Katılmalıyım?
1.Technical know-how transfer: / Teknik bilgi transferi.
The corporate office will provide training to franchise store so that the store can meet the requirements of simplification, standardization and professionalism. / Merkez ofis franchise verilen dükkanda gerekli olan operasyon basitleştirme, standardlaşma ve profesyonellik gibi konularda eğitim sunacaktır.

2. Cutting cost: / Maliyetleri Düşürmek
The headquarter cuts down costs through quantity purchase. Professionals from the corporate office will be responsible for R&D and delivery. Strict quality control ensures consistent quality and tastes. / Merkez ofis satın alınan miktara göre maliyetleri düşürecektir. Merkez ofisteki profesyoneller Ar-Ge ve teslimattan sorumlu olacaktır. Sıkı kalite kontrol, devamlı aynı kalite ve tadı garanti eder.

3. (OIC) evaluates the franchise strictly to ensure business protection. We help the owners operate their store easily through stable growth and sharing. / (OIC) işletmenin korunmasını garanti etmek için franchise’ı sıkı bir şekilde denetler. (OIC) iş yeri sahiplerinin dükkanlarını kolayca işletmeleri, için sürekli büyüme ve paylaşım açısından yardım eder.
4. (OIC) provide two enormous and growing trends. You always one step forward then competitors. / (OIC) Oxygen barları ve Bubble tealeri ile iki büyük ve gelişen trendi bünyesinde barındırır. Rakiplerinizden daima bir adım öndesinizdir


Aranan Yer ve Bölge Tanımı
Tercihen büyük şehirlerde, alışveriş merkezi içleri. Veya yaya ve araç trafiği yoğun yerler. 7 metre veya daha büyük vitrin isteniyor.


Aranan İşletmeci Özellikleri
Girişken ve çevresi geniş tercihen sektör içinden.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
TemaFabrika