- Hoşgeldiniz

Franchise Takip

Sitemizde Toplam 384 Firma, 391 Haber, 324 Ürün ve 324 İlan Bulunuyor.

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 1 + 2 = ?

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

OxyFit, O-Pur, OxyFresh

Adres : -

Telefon : -

E-Posta : -

Yatırım Aralığı
45.000,00 – 50.000,00 USD
Ülkesi
İsviçre (2001)
Faaliyet Alanı
Oksijen İçerikli Kozmetik ürünleri

Oksijen günlük hayatımızda büyük bir rol oynar. Gıdasız bir insan takribi 40 gün, sıvısız 4 gün, fakat oksijensiz ise 4 dakika yaşabilmektedir. İnsan vücudu için oksijenin daha bir çok pozitif özellikleri de vardır. Bilhassa Oksijen terapisi ile vücüdun enerji kapasitesi dengelenmektedir. Ünlü sporculardan Futbolcu David Beckham veya kayak yarışçısı Hermann Maier kemik kırıklarındaki iyileşme sürecini oksijen terapisi ile daha hızlı başarmışlardır.

Artık bizimle oksijenin faydaları Kozmetik dünyasında da var. Burada oksijen deri hücrelerinde 180 kat daha yüksek mikro dolaşım sağlamaktadır, bununla birlikte hücreler daha iyi enerji ile beslenir ve kendini yenilerler. Oksijenin uçma özelliği olduğundan dolayı, burada bir soru meydana geliyor. Ambalajlarında bu oksijeni tutabilirmiyiz ve daha uzun ve gerekli etkiyi sağlayabilirmi ?

O-Pur oksijen Kozmetik serisi burda çok özel bir teknik kullanmaktadır. Tüm etkili maddeleri basınç altında özel imal edilen bir sprey kutusuna dolduruyoruz ve bu şekilde oksijenin uçmamasını ve uzun süre ektisini korumasını sağlıyoruz. Bu şekilde her kullanımda oksijenin etkisini ve tam görevini yapmasını sağlamış oluyoruz.

O-Pur Oksijen kozmetiklerinin Anti-Aging ürünleri eczasal ve biyolojik olarak üretilmiştir. Formüllerinde alerji edici değildir ve bitkisel özlü doğal parfümler içerirler. O-PUR ürünleri deri üzerinde kırışıklık oluşmasını değişik bitki özlerinden dolayı ve oksijenin yenileme özelliği ile engeller. Özellikle Skyfrucht kullanıldığından doğal botox etkiside görülmektedir. Etkili maddelerin derinin alt tabakalarına ulaştırılmasını sağlamak için, ki burada etkilerini gösterebilmeleri gerekmektedir, devreye liposomlar girmektedir. Özel bir ürün işlemi ile krem emulsiyonları mikro yapı kazanmaktadırlar, bu şekilde alt deri tabakalarına ulaşabilmektedirler. Kremlerin renksiz efektleri vardır ve üzerine hafif makyaj yapılabilir. Kozmetik serimizde Gündüz kremi, gece kremi, Anti-Aging kremi, Ayak kremi, Anti-Cellulite kremi ve Vücut losyonu, Göz enerjisi birde Tonic-Temizleyici bulunmaktadır.

İşleyiş
Bölgenizde tek yetkili bayi olma özelliği ile birlikte, tüm eczanelere, hastanelere, güzellik salonlarına, spor merkezleri ve salonlarına, dağıtım yaparak, Türkiyede ilk ve tek olan oksijen içerikli sağlık güzellik ve anti-aging ürünlerinin tek yetkilisi olun!


Aranan Yer ve Bölge Tanımı
Türkiye geneli


Aranan İşletmeci Özellikleri
Girişimci, yenilikçi düşünen, eğitime açık ve bölgesinde tek olmak isteyen.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
TemaFabrika