- Hoşgeldiniz

Franchise Takip

Sitemizde Toplam 384 Firma, 391 Haber, 324 Ürün ve 324 İlan Bulunuyor.

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 7 + 3 = ?

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

MR. KUMPİR

Adres : -

Telefon : -

E-Posta : -

Yetkili Firma : Mr Kumpir

Fast food sektöründe düşük maliyetli, yüksek kazançlı ve hızla geri dönen bir yatırım imkanı sunan Mr. Kumpir, franchise konusunda dengeli paylaşımı ve eksiksiz hizmeti ile farklı ülkelerdeki kazandığı zengin deneyimleride Türkiye deki girişimcilere aktarmaktadır. Frachise alarak yatırım yapan girişimcilere, en uygun donanımı, en mükemmel pişirme sistemi ile sunan Mr. Kumpir uzman kadrosu ile işi yerinde öğretip denetlemektedir

Kuruluş Yılı : 2006
Toplam Çalışan Sayısı: 105
Merkez Ülke: Türkiye
Ek Hususlar : Yurt içi Franchising Bedeli:12.000 € , yurt dışı Franchising Bedeli:15.000 €

Bayilik / Franchise Paket(ler)inin İçeriği: – Franchise anlaşması ile beraber belirtilen bölgeye koruma verilir ve bu bölge içerisinde ikinci bir Mr. Kumpir anlaşması yapılamaz. Franchise anlaşması tek bir mağaza için geçerlidir.
– Bölgenizde potansiyel olarak uygun olan veya hazırda var olan bir dükkanın anahtar teslim kurulumu ( proje hazırlanması, tüm ekipmanların ve dekorasyon malzemelerinin belirlenmesi, tabela, reklam menüleri oluşumu ve tasarımı, mimari ekibin oluşumu ve yönlendirilmesi, ürün tedariğinin belirlenmesi ve en önemli kısım olan uzman eğitmenin personelinize açılış öncesi ve sonrası yerinde eğitimi ) olacaktır.
– Yapılan franchise anlaşması ile beraber açılış sonrasında eğitim ve denetimler haberli ve habersiz olarak devam etmektedir.
– Franchise anlaşması ile beraber tek seferlik alınan bedel yurt içi 10.000 Euro, yurt dışı 12.000 Euro dur.

Yeni Kiosk konseptimiz ile girişimcilere düşük maliyetli iş imkanı;
Minimum maliyetlerle maksimum ciro, kar ve yüksek performans elde etmek isteyen yatırımcılarımıza yeni bir fırsat doğuyor.
Belediye işgaliyesi ile alınacak şehir meydanlarındaki yerler, devlet üniversiteleri ve özel üniversiteler, sosyal ve spor tesisleri, benzin istasyonları, yürüyüş yolları ve plajlar, alış veriş merkezlerinin önü ya da içi, yolcu taşıma firmalarının dinlenme-garaj kapalı alanlarda kullanıma açık yeni modüler sistemimiz, ekiplerimiz tarafından anahtar teslim sistemle kuruluyor.

Bayilik / Franchise Şartları: Franchise Şartları ve Destekler

Mr. Kumpir yetkilileri franchise verirken farklı konseptleri ile yatırımcı için en karlı işletmeyi tanımladıklarını belirterek şu bilgileri verdi.

Yatırımcılara yer seçiminde yardımcı oluyoruz. Başlangıçta telafisi mümkün olmayan hataları engelliyoruz. Kalitemizi ve farkımızı sağlayan deneyimimizi prosedürler ve el kitabı halinde veriyoruz. Zengin menümüz ile kumpirden ızgaraya, burger çeşitleriden özel salatalara kadar geniş bir müşteri kitlesine hitap ediyoruz. Başlangıçta ve yerinde eğitim alan girişimciyi ve elemanları eğitiyoruz.Sürekli ve düzenli eğitim ile kalitenin her zaman yüksek kalmasını sağlıyoruz. Güçlü tedarikçiler ile çalışarak da sorunları kaynağından çözüyoruz.

Hedef Bölgeler : Türkiye, Avrupa, Amerika, Arap ülkeleri
İsim Hakkı Bedeli : Yurt içi 12.000 Yurt Dışı 15.000 – EURO
Reklam Katılım Ücreti : Alınmıyor
Gelirden Pay : %5

Ortalama Kar Marjı : %37,5

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
TemaFabrika