- Hoşgeldiniz

Franchise Takip

Sitemizde Toplam 384 Firma, 391 Haber, 324 Ürün ve 324 İlan Bulunuyor.

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 6 + 5 = ?

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

MoreThanSoap

Adres : -

Telefon : -

E-Posta : -

Yatırım Aralığı
45.000,00 – 50.000,00 USD
Ülkesi
İngiltere (1990)
Faaliyet Alanı
El yapımı Doğal sabun ve vücut bakım ürünleri

HOŞ GELDİNİZ…

More than Soap, yüksek kalitede doğal ev yapımı sabunlar, aromaterapi duş ve vücut ürünleri üretimine dayalı toptan satış firmasıdır. Son derece özenli ve profesyonel bir biçimde doğal ham maddeleri, organik birleşimleri, saf aromaterapik yağ özlerini mümkün olduğunca fazla karıştırarak ürünlerimizin doğal ve taze kokup muhteşem aromaları ve tedavi edici etkileriyle cildinizde mucizeler yaratmalarını sağlarız. Cildinizde alerjik etki yaratma potansiyeline sahip yapay ve kimyasal kokulardan asla yararlanmayız. Hiçbir petro-kimyasal madde yada sentetik kullanmayız ve ürünlerimiz kesinlikle SLS ( sodyum laureth sulphate) içermez.

Ürünlerimiz hayvanlar üzerinde test edilmediği gibi hayvansal madde de içermezler. Geleneksel soğuk işlem metoduyla küçük yığınlar halinde üretilen ev yapımı göz alıcı organik sabunumuzla gurur duyuyoruz. Bitkisel gliserin bakımından zengin, doğal ve organik bu sabunlar artık her gün erişebileceğiniz bir lüks. AB yönetmeliğince onaylanmış estetik güzelliğiyle dikkat çeken son derece yumuşak, yenilikçi ve yaratıcı bir biçimde tasarlanmış doğal sabun çeşitlerini sizlere sunuyoruz. Sabunumuzu organik nebatiler, taze meyveler, doğal Fransız kili, bitkisel boyalarla daha da geliştiriyoruz.

DOĞAL KATKI MADDELERİ
Bitkisel sabunlarımızın hepsi doğal zeytinyağı, Hindistan cevizi, hurma ağacı, ayçiçeği, Hint yağı ve shea yağı içerir. Kremimsi, nemlendirici ve zengin bir sabun köpüğü elde edebilmek için; sabunlarımızı avokado, kayısı, kenevir, badem, keten tohumu ve hindistancevizi yağı gibi doğal ve organik yağlarla besleriz. Banyo ve duşta kullanılabildikleri gibi sabunlarımız aynı zamanda etkili ve doğal birer katı şampuan olup yüz temizleyicisi ve tıraş sabunu olarak kullanılabilecek kadar da yumuşaktırlar.

DOĞAL ORGANİK
Aslında bu kalitede bir doğal sabun çok az bulunan bir maldır ve biz 25 yıllık sabun yapımı tecrübemizle müşterilerimize bulabilecekleri en kaliteli el yapımı sabunu sunduğumuza inanıyoruz.
Bütün el yapımı sabunlarımız, 100% doğal ve organik olup vejetaryen (süt yoğurt ve bal içeren birkaç ürünümüz dışında) ve aşırı vejetaryenlerin kullanımına uygundur.

Biz kendi doğal, soğuk işlemle yapılan, el yapımı sabunumuzu küçük kalıplarda doğanın kalbinde üretiyoruz. Biz sabunu kokulandırmak için organik ya da doğada yetişmiş saf yağları kullanıyoruz ve cildin sağlığına ve durumuna da katkıda bulunuyoruz. Organik bitkiler, çiçekler, baharatlar ve killer sabunu renklendiriyor ve sabunu ilginç, yenilikçi ve cilt için yararlı yapan taze, organik meyve ve sebzeler ekliyoruz.
Bütün formüller bitki temellidir- Hayvansal malzemeler ve hayvanlar üzerinde yapılan deneyler, koruyucular yoktur ve SLS (sodyum laureth / lauryl sulfat) içermez. Bunlar bitki bazlı mineral ve vitamin bakımından zengin yağlarla ve yüksek doymamış yağ asitleri ile sabun köpüğünü harika ve ipeksi yapan, bugüne kadar kullandığınız en nazik ve yumuşak sabunlardır. Her sabun kalıbı uzun ömürlü yapan shea yağı ve çok güzel kokan büyük köpük balonları yaratan saf bakir hindistan cevizi yağı ile kombine edilmiş güzel, yumuşak ve kaymak gibi sabunlar yapan %50’ den daha fazla miktarda organik saf zeytin yağı ile yapılır. Daha sonra sabunlar, hint yağı, keten tohumu, ceviz, ayçiçeği, şeftali çekirdeği, avokado, badem, çuha çiçeği ve kakao yağı gibi çeşitli zenginleştirici yağlarla doyuruluyor. Bu nemlendirici ve cilt yumuşatıcı özellikler de veriyor. Sabunlar harika kokmakla kalmıyor, aynı zamanda harika görünüp cildinizi nazikçe temizlenmiş, yumuşak ve pürüzsüz yapıyorlar.
Formüllerde kendi doğal kaynak suyumuzu kullanıyoruz. Müşterilerimizin birçoğu sabunumuzun köpüğünü kremayla yıkanıyormuş gibi tarif ediyorlar; çok lüks ve asil. Kalıplar banyo ya da duş sabunu, yüz temizleyici, katı şampuan ve traş köpüğü olarak kullanılabilir. Yeni, doğal uzman kokular ve sabunların doğal olarak değerini arttıran canlı, güçlü, renkli, bitki bazlı renkler geliştirmek için sıkı çalışmaya çok vakit harcadık. Umarız bizim yapmaktan zevk aldığımız kadar siz de kullanmaktan zevk alırsınız.


İşleyiş
çok yakında imalata gececek olan firmamızın esas hedefi ihracat olup yurt içindeki yapılanması min yatırım ile max gelirdir.lütfen firmamızdan bilgi alınız.


Aranan Yer ve Bölge Tanımı
şehrin merkezi alışveriş merkezlerinde stand popüler turistik caddelerinde min 15 max 35 m2 lik mağazalar


Aranan İşletmeci Özellikleri
daha önce prakende sektöründefaliyet göstermek sadece tercih sebebi

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
TemaFabrika