- Hoşgeldiniz

Franchise Takip

Sitemizde Toplam 384 Firma, 391 Haber, 324 Ürün ve 324 İlan Bulunuyor.

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 9 + 5 = ?

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

MAUİ WOWİ HAWAİİAN INC.

Adres : -

Telefon : -

E-Posta : -

Yatırım Aralığı
45.000,00 – 50.000,00 USD
Ülkesi
ABD (1983)
Faaliyet Alanı
Cafe, Kahve, Smoothie, Pasta, Cake.

Sizleri, Maui Wowi Hawaiian dünyasının, çok hızlı büyüyen ve şaşırtıcı franchise fırsatlarını keşfetmeye davet ediyoruz. Maui Wowi’nin dünyada önlenemeyen yükselişini anlamak için, franchise sistemimize hayat veren ’’Aloha Spirit’’ ini ve onun vazgeçilmez hayat anlayışını hayatınızın bir parçası haline getirmeniz gerekmektedir. 25 yıllık tecrübesi, Hawaiian hayat tarzına özgü franchising sistemi, alışılmışın dışında esnek, rahat, yaratıcı, değişik konsepti, ürün kalitesi, Hawaii adasının stressiz havasını müşterileriyle paylaşan ve yoğun bir tempoda yaşayan insanlara bir an bile olsa, tatilde, içeceklerini yudumladıkları hissini veren bir konsept.

İşleyiş
Maui Wowi Hawaiian, yatırımcılara franchise hakları konusunda, Single (1) mağaza açma hakkı, Standart (3) ve Empire Builder (10) olarak üç farklı seçenek sunmaktadır. Bu seçenekler yatırımcının, uzun dönemli planlar yapabilmesine olanak sağlamakta ve bu da başarının yakalanması konusunda franchise sahiplerine yardımcı olmaktadır. Merkezi distribütörlük sistemi ile ürünlerimiz, Türkiye´nin her noktasına, aynı kalite ve tazelikte ulaştırılmaktadır.Her franchise sahibine ilk günden başlamak suretiyle personelleri de dahil olmak üzere eğitim verilir ve bu süreç belli aralıklarla tekrar edilir. 24 destek hizmeti sağlayan firmamız ürün ve hizmet kalitesinin kontrolü konusunda da mağazalar da çok farklı uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Franchise hakları yatırımcılara 10 yıllığına verilir.


Aranan Yer ve Bölge Tanımı
Maui Wowi Hawaiian, Alışveriş Merkezleri, Mall´lar, Havaalanları, Üniversite Kampüsleri, Hastaneler, Terminaller, Deniz Kenarları, Tatil beldeleri ve Oteller, Festivaller, Konserler, Spor Müsabakaları ve her türlü etkinliklerde satış noktaları kurabilir.


Aranan İşletmeci Özellikleri
Franchise adaylarımızın Hawaii konseptine uygun olarak rahat,güleryüzlü ve müşterilerine Hawaii adası hissini verebilecek ve bu özellikler paralelinde takımını kurabilecek yetenekte olması gerekmektedir.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
TemaFabrika