- Hoşgeldiniz

Franchise Takip

Sitemizde Toplam 384 Firma, 391 Haber, 324 Ürün ve 324 İlan Bulunuyor.

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 4 + 7 = ?

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

MAMBOCINO COFFEE

Adres : -

Telefon : -

E-Posta : -

Yetkili Firma : MAMBOCINO COFFEE

KAFFESA GIDA ile Türkiye pazarına girmeye karar veren Mambocino Coffee Company London, İtalyan ortaklığıyla 2000 yılında İngiltere de kuruldu. Merkez ofisi İngiltere de bulunan Mambocino; kişisel tüketime uygun hazır/instant kahve grubu,profesyonel düşünenler için sloganıyla toptan espresso çekirdek ve aromalı-yöresel öğütülmüş kahvelerin satıldığı gurme grup, güne zinde başlamak isteyenler için “wake up with mambocino teması ile Mambocino nun nefis kahvelerini yudumlayabileceğiniz konsept mağazalar-franchise grubu ile hizmet vermektedir.

Kuruluş Yılı : 2000
Toplam Çalışan Sayısı: .
Merkez Ülke: İNGİLTERE

Bayilik / Franchise Paket(ler)inin İçeriği: Anahtar teslim proje uygulaması yapılıp, tüm sistem mimari ekip tarafından organize edilmektedir. Bu süreç içerisinde de prof. barista ve işletme eğitimleri verilmekte olup, sistem oturana kadar( mağaza açılışından ortalama 15 gün sonrası kadar) destek ve eğitimler devam etmektedir. Kesinlikle iş tecrübesi aranmamakta olup, mağaza stok, anlık, günlük, haftalık, aylık ciro takibi, çalışanların iş düzeni, kurulacak kamera ve yazılım sistemiyle internet üzerinden takip edilmektedir.
Bayilik / Franchise Şartları: 25.000,00$” lık bir isim kullanım bedeli bulunmaktadır. Tüm yol, konaklama masrafları ve mimari projelendirme bedeli bu miktarın içerisindedir. Kesinlikle iş tecrübesi aranmamaktadır. Kurulacak sistem kısa zamanda iş tecrübesi edinmeye yöneliktir.
Hedef Bölgeler : Tüm Türkiye
Reklam Katılım Ücreti : Aylık Cirodan % 1.5
Gelirden Pay : Aylık Cirodan % 1.5
Ortalama Kar Marjı : % 300 Ve Üzeri

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
TemaFabrika