- Hoşgeldiniz

Franchise Takip

Sitemizde Toplam 384 Firma, 391 Haber, 324 Ürün ve 324 İlan Bulunuyor.

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 5 + 7 = ?

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Mad Science

Adres : -

Telefon : -

E-Posta : -

Yatırım Aralığı
65.000,00 – 70.000,00 USD

Ülkesi
Türkiye (2006)

Faaliyet Alanı
26 yıllık Kanada merkezli Mad Science Group, 3-12 yaş grubu çocuklara Fen bilimini eğlenerek öğreten, öğrenirken eğlendiren ,konusunda öncü ve lider markası Mad Science, Türkiye ‘de İstanbul’dan sonra büyüme kararı verdi.

Misyonumuz interaktif, eğlenceli ve eğitici sunumlar/gösterilerle çocukların merak ve hayal gücünü ateşlemek, fen biliminin gerçekte ne olduğunun ve yaşadığımız dünyayı nasıl etkilendiğinin öğretilmesine katkıda bulunmaktır.

Mad Science;bu misyona uygun olarak kendi alanında rakipsiz, eğlenceli fen eğitim programlarını eğlenceli gösteri ve aktivitelerle ABD ve Kanada’ da 160 franchisee, 20 ayrı ülke ve Türkiye’de başarıyla sunan bir kuruluştur.

İşleyiş
Düşük yatırım maliyeti ve düşük işletme giderleri(yarı zamanlı eğitimciler),
Etkinlik başına ortalama % 67 brüt kar marjı ,
Devlet ve özel okullardan oluşan büyük ve yaygın pazar,
Büyük kitlelere ulaşabilen özel etkinlikler ( etkileyici ve farklı doğum günleri, yaz-kış kampları, AMV’lerle beraber yapılan etkinlikler..)

Aranan Yer ve Bölge Tanımı
2006 yılından beri, Mad Science Merkez olarak İstanbul ve çevresinde çocuklarla çok başarılı projelere imza attık. 150 + saat üzeri etkinliklerimiz, 14.000 + etkinlik verilerek, 500.000 çocuğa, 2,000,000 + müşteri bilinirliğine sahip bir topluluğuz.

Aranan İşletmeci Özellikleri
Bu başarıya beraber Ortak olalım:
Türkiye genelinde yaydığımız uluslararası markamızı daha da büyütmek için öncelikle Franchisee sahibi olacak genç ve dinamik, lisan bilir, yöresinde itibar sahibi ve güvenilir yatırımcı girişimciler arıyoruz.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
TemaFabrika