- Hoşgeldiniz

Franchise Takip

Sitemizde Toplam 384 Firma, 391 Haber, 324 Ürün ve 324 İlan Bulunuyor.

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 9 + 3 = ?

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Leb Demeden…

Adres : -

Telefon : -

E-Posta : -

Yatırım Aralığı
45.000,00 – 50.000,00 USD
Ülkesi
Türkiye (2010)
Faaliyet Alanı
Soslu, tuzlu, aromali, cikolatali kuruyemis

“Leb demeden…” konsepti Denizli merkezli olup agresif bir büyüme politikasıyla orta vadede yurt içinde, uzun vadede yurt dışında franchise olarak şubeleşme yoluyla insanların yoğun ilgi gösterdiği AVM, Sinema, Tiyatro, Gösteri Merkezi, Festival Organizasyonu, Yerel ve Ulusal Şenlikler gibi 7’den 77’ye tüm yaş gruplarına hem modern hem de geleneksel sunumlarla direk olarak ulaşılması planlanmaktadır.
Günümüzde insanların günlük koşuşturmalarının içinde zamanı daha etkili kullanmak adına atıştırmalık, pratik veya take away gıdaları tercih ettikleri görülmektedir. Bu nedenle de uzun yıllardan beri gerek açlığını bastırmak için gerekse sıcak veya soğuk içeceklerin yanında katık yapmak için leblebi ve nohudun Türk Halkının vazgeçilmezi olduğu aşikardır. Leblebinin tokluk hissi vermesinden ötürü diyet yapanlar için de leblebi önemli bir yardımcıdır. Ayrıca mide asitlerinin fazlasını alarak mideyi rahatlatıcı etkisi vardır. Bunların yanında anne sütünü artırıcı etkisi bulunmaktadır ve neredeyse yok denecek kadar az miktarda içerdiği yağ da vücut için faydalı bir yağdır. Bu nedenle “Leb demeden…” konsepti ile Türk Halkının vazgeçmediği leblebinin daha taze, daha lezzetli ve daha eğlenceli bir şekilde sunulması amaçlanmaktadır. “Leb demeden…” konseptinin bir diğer amacı da Denizlide üretilen bu ürünleri tüm Türkiyede ve yurtdışında tanıtmak ve katma değer sağlamaktır.
Ürünlerimiz iki ebatta olmak üzere kapaklı bardakta servis edilecektir. Ürünlerimizin en başında hepimizin alışık olduğu kızarmış leblebi yer almaktadır. Tercih halinde sıcak olarak servis edilecektir. Bunun yanında 70 li ve 80 li yıllarda özellikle çocuklar tarafından çok sevilen içine şeker eklenmiş leblebi tozu yer alacaktır.
Diğer Ürünlerimiz:
• GEVREK ÇITIR LEBLEBİ: Leblebinin üzerine beyaz çıtır bir kaplama yapılarak elde edilen lezzetli ve doyurucu bir üründür.
• SOSLU LEBLEBİ: Leblebinin üzerine nacho sos kaplanarak elde edilen bir üründür.
• TUZLU LEBLEBİ: Leblebinin tuzla kaplanmasıyla elde edilen ve tüketimi yoğun olan bir üründür.
• LEBLEBİ ŞEKER: Leblebinin üzerine şeker kaplaması ile elde edilen, Beyaz, Sarı ve Pembe renklerde servis edilen gerek çocuklar gerekse yetişkinler tarafında beğenilen ve sık tüketilen bir üründür. (Renkleri çoğaltmak mümkündür.)
• ÇİKOLATALI LEBLEBİ: Leblebiye bambaşka bir lezzet katan, üzerine bitter ve sütlü çikolata olarak iki ayrı kaplama yapılan draje halinde sunulan bir üründür. Beyaz, Siyah, Kırmızı, Mavi, Sarı renklerle servis edilecektir. (Renkleri çoğaltmak mümkündür.)
• ACILI LEBLEBİ: Acı sevenlerin yoğun ilgi gösterdiği acı biber kaplamalı leblebi.
İçecek olarak ilk etapta su, sonrasında da müşteri talepleri ve mevsim şartlarına göre limonata, sıcak süt, salep, boza veya bardakta hazır çorba gibi ürünlerin de servis edilmesi planlanmaktadır.
Müşteri eğilimi ve talepleri doğrultusunda bu ürünlerin yanı sıra, Limonlu, Portakalı, Muzlu, Kivili, Çilekli, Vişneli, Hindistan Cevizli, Ballı Susamlı, Ballı Haşhaşlı, Tarçınlı Leblebi gibi ürünlerin de müşteriye sunulması hedeflenmektedir.
Leblebi kaplama ürünlerimizin dışında yukarıda bahsi geçen aroma, sos ve çikolatalı kaplamaları badem, fındık ve fıstık gibi çerezlerin üzerine uygulamakta mümkündür.
Ürün servis şekli olarak bardak haricinde çocuklara yönelik plastik şeffaf oyuncakların veya harflerin içine tercih edilen ürünü doldurarak servis yapılması çocuklar için da daha eğlenceli olacaktır.


İşleyiş
Franchise olmak isteyen kisi veya kurum ile yapilacak tanitim gorusmesi. Sube acilmasi dusunulen yerin franchisor ve franchisee ile degerlendirilip karar verildigi taktirde sozlesme imzalanmasi. Stand ve tum iceriginin franchisir tarafin kurulacak yere teslimi ve kurulmasi. Satilacak urunler franchisor tarafindan uretilmektedir.


Aranan Yer ve Bölge Tanımı
Oncelikle ziyaretci sayisi yuksek AVM ler ve islek caddeler.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
TemaFabrika