- Hoşgeldiniz

Franchise Takip

Sitemizde Toplam 384 Firma, 391 Haber, 324 Ürün ve 324 İlan Bulunuyor.

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 9 + 8 = ?

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Ladies slim & fit

Adres : -

Telefon : -

E-Posta : -

Yatırım Aralığı
45.000,00 – 50.000,00 USD
Ülkesi
Türkiye (2010)
Faaliyet Alanı
bayan hidrolik fitness

Ladies slim&fit de bir seans 30 dakikalık çalışmadan oluşur. Dünyada binlerce salon ve milyonlarca üye tarafından denenmiş ve faydası ispatlanmış bu sistemde 30 dakika içinde aerobik ve vücut geliştirme hareketlerinin kombinasyonu şeklinde çalışılmaktadır. Yalnızca bu 30 dakikalık çalışma ile 500-900 kalori yakılabilmektedir. Bu yüzden tüm dünyada kadınlar arasında daha ince ve formda (slim&fit) olabilmek için en çok tercih edilen çalışma türü haline gelmiştir.

Ladies slim and fit salonlarında bayanlar için özel olarak tasarlamış 9 adet her biri farklı kas gruplarını çalıştıran hidrolik fitness istasyonu ve bunların aralarına konulan derlenme istasyonlarından oluşan dairesel çalışma alanında bayanlar her 30 saniyede bir verilen komut ile istasyon değiştirirler ve 3 tur çalışırlar. Bu 30 dakikalık çalışma esnasında arka fonda ortalama hedef kalp atımına denk gelen 120-140 vuru/saniye ritminde seçilmiş müziklerle egzersizdeki üyelerin motivasyonları arttırılır.

Seansların geleneksel aerobik veya fitness salonlarındaki gibi gün içinde belli saatler ve haftalık belli günler şeklinde belirlenmez. Tam aksine salonun açık olduğu saatlerde üyenin boş bir zamanını kendisinin planlayıp kendisinin istediği anda gelmesi sağlanır. Böylece para verilip üye olunan ama neredeyse hiç gidilemeyen spor salonları yerine, üyelerin ödedikleri ücretin karşılığını tamamen aldıkları bir sistem oluşturulur.

Gün içinde herhangi bir saatte 45 dakika boş vakit bulabilen üye 30 dakikalık çalışmasını yapabilmekte yaklaşık 500 kalori harcamakta sistemin en önemli faydası olan kaslarının tamamını çalıştırmakta ve böylece daha fit bir görünüme süratle kavuşabilmektedir.

Bu sistemde bayanların kasları iri ve erkeksi bir görünüme dönüşmeden güçlenmekte vücut yağ oranları düzelmekte böylece kısaca fit diye tabir edilen eksiği ve fazlası olmayan formda bir görünüme kavuşmaları sağlanmaktadır.


Aranan İşletmeci Özellikleri
güleryüzlü, girişimci bayanlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
TemaFabrika