- Hoşgeldiniz

Franchise Takip

Sitemizde Toplam 384 Firma, 391 Haber, 324 Ürün ve 324 İlan Bulunuyor.

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 5 + 2 = ?

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

İLKON

Adres : -

Telefon : -

E-Posta : -

Yatırım Aralığı
45.000,00 – 50.000,00 USD
Ülkesi
Türkiye (2003)
Faaliyet Alanı
EMLAK DANIŞMANLIĞI

Boğaziçili ve ODTÜ kökenli ILKON kurucuları, 15 yıllık emlak pazarlama deneyimlerini, 2003 yılında ISO 9001 Kalite Sistemi ile teknolojiyi birleştirerek online emlak pazarlama sistemini kurmuşlardır.

ILKON, teknoloji (www.onlineemlakofisi.net), pazarlama ve satış tecrübesini, yalnızca kendi organizasyonu ile sınırlı tutmayarak, genel katılıma açık, ücretsiz seminerler düzenlemekte ve online olarak (www.emlakakademi.net) internette yayınlamaktadır.

ILKON KAVRAMI: ILKON ismi Türkçe birinci demek olan “İLK” ve interneti ifade eden “ONLINE” kelimelerinden üretilmiştir. Yönetim ücretinin ve aylık bir ofis masrafı karşılığında, ILKON iş ortaklarına, komisyonlarının maximum tutarının kendilerinde kalması ve ILKON program ve hizmetlerinden faydalanmalarını sağlanmaktadır. ILKON iş ortakları ofis masraflarını ve ortak bir kimliği paylaşır ve tüm kazançları da kendilerine kalır.

İşleyiş
ILKON, bayilerden beş yıllık sadece 6000 $, talep etmekte ve başka hiçbir katılım payı almamaktadır. Bayilerine, emlak eğitimi (www.emlakakademi.net), reklam ve personel desteği sunmaktadır. Ayrıca bayiler internet üzerinden kayıt düzenleme, takip ve pazarlama yapabilecekleri emlak programına sahip olmaktadır.(www.onlineemlakofisi.net)


Aranan Yer ve Bölge Tanımı
Tüm Türkiye. İnternetin olduğu her yer.


Aranan İşletmeci Özellikleri
ILKON, bayilerinde iyi iletişim, girişimcilik ruhu, vizyon sahibi olma özellikleri arıyor

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
TemaFabrika