- Hoşgeldiniz

Franchise Takip

Sitemizde Toplam 384 Firma, 391 Haber, 324 Ürün ve 324 İlan Bulunuyor.

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 6 + 10 = ?

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

HotStop

Adres : -

Telefon : -

E-Posta : -

Yatırım Aralığı
95.000,00 – 100.000,00 USD
Ülkesi
Türkiye (2009)
Faaliyet Alanı
Yiyecek-İçecek

Metropol hayatına yeni bir renk katacak önemli bir uluslararası yiyecek-içecek projesi, HOTSTOP® markasıyla yaşam buluyor. Metropollerdeki ayaküstü sıcak içecek kültürünün evrensel simgesi olan”Kupa” HOTSTOP® adıyla seçkin mola yerlerine dönüşüyor.
HOTSTOP®’ın; ürün kalitesi ve çeşitliği, sahip olduğu uluslararası marka, know how, yenilikçi aksesuarları ve uygulamaları, F&B sektöründe dünyada ilk defa hayata geçirilecek yatırımcılara düzenli kar payı ödemeyi garanti edecek “Yatırımcı Franchisee” modeli seçeneğiyle sektörde birçok alanda fark yaratması beklenmektedir.
Bu modelde yatırımcı belirli bir bedel karşılığında anahtar teslim olarak HOTSTOP® kiosk’unu satın alacaktır. Sistem, tüm ekipman ve altyapılarıyla HOTSTOP® Kalite Standartlarına uygun olarak kurulduktan sonra Franchisee’ye teslim edilecektir. Franchisee’nin kendisi ve çalışanları ürünler, sistem ve lojistik yönetimi konularında eğitileceklerdir.

İşleyiş
HOTSTOP®, girişimcilerin kendi kiosklarını kendilerinin işleteceği klasik Franchising modelinin yanı sıra, yatırım amaçlı düşünenler için “Yatırımcı Franchisee” adı verilen yepyeni bir model ile de farkı yaratmaya adaydır.
“Yatırımcı Franchisee” adını verdiği özel Franchise modeliyle sahibi olacağınız kioskun tüm operasyonel sorumluğunu profesyonel ekipleriyle üstleniyor. Onları verimli bir şekilde işleterek size her ay düzenli gelir ödemeyi taahhüt ediyor.
Yatırım amacıyla alacağınız evi kiraya vererek ayda ancak 500-600 TL gelir elde edebilecekken bunun 4-5 katını HOTSTOP® ile kazanabilmeniz mümkün hale geliyor.
HOTSTOP®’ın verdiği garantiler bunlarla da sınırlı değil. “Yatırımcı Franchisee” modeli ile işletme sorumluluğu alınan kioksların 24 ay sonra satış bedelinin %50’sine geri alınması garantisi de veriliyor. Böylece yatırımcı hiçbir şekilde mağdur edilmeden kara ortak ediliyor.


Aranan Yer ve Bölge Tanımı
HOTSTOP®‘un yerleştirilmesi düşünülen yer, HOTSTOP® Franchising Takımı tarafından yerinde denetlenerek onaylanacaktır.


Aranan İşletmeci Özellikleri
HOTSTOP® zincirinin bir halkası olmak isteyen Franchisee adaylarına yüz yüze yapılacak toplantılarda oldukça kapsamlı bilgi verilecektir. HOTSTOP® markasını ve vizyonunu taşıyabilecek Franchisee’lerin seçilmesine özen gösterilecektir.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
TemaFabrika