- Hoşgeldiniz

Franchise Takip

Sitemizde Toplam 384 Firma, 391 Haber, 324 Ürün ve 324 İlan Bulunuyor.

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 3 + 8 = ?

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

HATIR KAHVESİ

Adres : -

Telefon : -

E-Posta : -

Hatır Kahvesi Bayilik : Cafe açmak isteyen girişimciler için bayilik alternatifi.

Yetkili Firma : DONA NİTELİKLİ ÜRÜN PAZARLAMA LTD.ŞTİ.

Hatır Kahvesi konsept, ürün yelpazesi, sunum ve hizmet bakımından diğer markalardan ayırt edici özelliklere sahip bir projedir.
Hatır Kahvesi lisans sahibi Dona Nitelikli Ürün Pazarlama, grup şirketi olan Vale İleri Düzey Pazarlama şirketinin alt yapısını kullanarak kendi ürünlerini kendi aracı ve personeli ile şubelerine sevk ve teslim eder. Bu durum, şubelerin müşterilerine kesintisiz ve standart kalitede hizmet vermesini sağlar. Hatır Kahvesi genel merkezi, kendi alt yapısı ile lojistik sağladığı ve aracı firmalar kullanmadığı için, şubelerine ürün alımında rakiplere göre %20 ye yakın avantaj ve hızlı teslimat sağlamış olur.
Dona Nitelikli Ürün Pazarlama, Hatır Kahvesi şubelerinde ve diğer konsept markası olan Zahidoğlu Baklava şubelerinde kullandığı ürünlerin %80 ine yakınını kendi markaları ile üretir, ürettirir ve her aşamasını denetler.
Hatır Kahvesi konseptinin menülerini oluştururken tamamen yöresel ve farklı lezzetler üzerinde yoğunlaşır ve bu yönde arge çalışmaları yapar. Bu anlamda menülerinde, Gerçek Meyve ve Süt ile yapılan Maraş Dondurması, Baklava yufkası ile üretilen Maraş Su Böreği, Ispanaklı peynirli Selanik Böreği, Antep Baklava ve tatlıları, Kendine has özellikleri ile el yapımı Maraş Burma Künefesi, El Yapımı Limonata, Salep kökünü öğüterek gerçek süt ile yapılmış Maraş Salebi, Süt ve gerçek çikolata tozu ile yapılmış Çikolatalı Süt (sıcak çikolata), başka hiçbir yerde bulunmayacak çok özel pastalar, özel çekirdeklerle harmanlanmış ve kavrulmuş kahveler, dünya mutfağının en seçkin yemekleri ve buna benzer daha birçok özel ürünü bünyesinde bulundurur. Bundan dolayı da her Hatır Kahvesi iyi bir kahveci olmanın yanı sıra, iyi bir dünya mutfağı restoranı, Antep Baklavacısı, Maraş Dondurmacısı, kaliteli pastalarla donatılmış bir pastane gibidir. Kendi reçeteleri ile kavurduğu kahve çekirdeklerini mağaza konseptinde bulundurduğu kahve değirmeni ile taze çekerek içeceklerini hazırlar. Bu eşsiz lezzetleri, konseptinde bulunan perakende satış standında sunarak Hatır Kahvesi keyfini güncel hayata yansıtmaktadır.
Hatır Kahvesi menü sunumları bakımından eşsiz ve güçlüdür. Tecrübeli ve araştırmacı danışmanlarımız tarafından hazırlanan içecek ve yiyecek sunumlarımız, müşterilerimize eşsiz bir şölen yaşatmaktadır. Kumda pişirilen Türk Kahvesini özel bakır sunumlarımızla servis ettiğimizde müşterilerimizin yüz ifadelerinde oluşan memnuniyet ve keyif bizi daha da heyecanlandırmaktadır. Kahvenin En Hatırlısı sloganı ile memnuniyeti ön planda tutan Hatır Kahvesi’nde, hemen her ürünün ve sunumun bir hikayesi vardır. Tazelik, kalite, güven ve müşteri memnuniyetini vazgeçilmez ilkeleri olarak belirleyen Hatır Kahvesi, geleneksel kahve kültürünü kendine has özellikleri ile birleştirmiş, kahve tutkunlarına farklı alternatifler sunarak lezzetlerini her geçen gün geniş kitlelere ulaştırmıştır.
Konseptimizin kurulum ve inşasını, konusunda uzman ve deneyimli, sektörde birçok marka mekanın inşasında imzası olan, kendi bünyemizde bulundurduğumuz çözüm ortaklarımızla anahtar teslim yapmaktayız. Konseptimizin ana hatlarını Osmanlı ve Selçuklu motifleri ile ahşabın ağırlığı ve sıcaklığı oluşturmaktadır. Klasik ve modern çizgilerle eşsiz bir mekan uygulamaktayız. Açık havadasıcak ortamda kahve keyifi sağladığımız kış bahçemiz, konseptimizde müşterilerimizi müdavim hale getirmektedir. Her yaşta müşteri grubuna hitabeden mekan ve menü anlayışımız, yatırımcılarımızın marka getirisinden memnuniyetini arttırmaktadır. Yatırımcılarından astronomik frenchising bedelleri ve ciro primleri (royalty bedeli) talep etmeyen Hatır Kahvesi, inşaat ve kurulum maliyetlerinde de kar amacı gütmeden, reel maliyetlerle mağazalar kurmaktadır.
Bulunduğu şehirde yatırımcısını koruyan, rekabet ortamında şubelerini yalnız bırakmayan, kampanya süreleri ve etkileri ile şaşırtan, destekleyen, cirolarını dinamik tutmak için etkili yöntem ve kampanyalar geliştiren, bir genel merkez mantığı ile çalışmaktadır. Mevcutta beş şubesi ile faaliyet gösteren ve 2015 yılında bünyesine on şube daha katmayı hedefleyen Hatır Kahvesi, kurucusu İlhan AKSOY’un ‘Paylaştıkça çoğalır’ felsefesi ile yoluna devam etmektedir.
İş ortağımız olmanız dileğiyle….
Frenchising şartları ve değerlendirme için bize ulaşmanızı rica ederiz.

Ürün / Hizmet Kapsamı: cafe,kahve,tatlı,pastane,gıda
Ek Hususlar : Karşılıklı görüşülür.

Bayilik / Franchise Şartları: AVM yada yaya yoğunluğunun olduğu lokasyonlarda minumum 150 m2 iş yeri
Hedef Bölgeler : Tüm Türkiye
Ortalama M2 Başına Kurulum Maliyeti : 1250 – DOLAR

Ortalama Kar Marjı : %35-50 arası net kar marjı
Girişimciye Verilen Destekler : Açılışta bedelsiz ürün, reklam, tanıtım, süre sınırlı ürün kampanyaları, ödeme kolaylığı, personel eğitimi, teknik destek, ürün tedariği, kaliteli konsept

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
TemaFabrika