- Hoşgeldiniz

Franchise Takip

Sitemizde Toplam 384 Firma, 391 Haber, 324 Ürün ve 324 İlan Bulunuyor.

Hakkımızda

Ana Sayfa » Hakkımızda

Franchising sistemi günümüz dünyasının en önemli pazarlama tekniği haline gelmiştir. Şu an marka başarısı olarak uluslararası düzeyde ses getirecek çalışmalara yeni yeni başlamış olsak bile marka adedi olarak dünya ortalamasının üzerinde ve 1 numaradayız.

Girişimcilik ruhumuz ve genç nüfusumuzla yeni konseptlerin peşinde koşuyoruz. Yatırımcı da, müşteriler de yeni imaj ve konseptlerin peşinde.

FranchiseTakip.com bu alanda markaların güvenli buluşma noktası olarak, kolay, anlaşılır ve hızlı sunumuyla yatırımcılarla markaları buluşturan, akademisyenleri, tasarımcıları ve pazarlama kadrosu ile ciddi bir çalışmanın eseri ve sonucu olarak sizlerle buluşmaya Şubat 2015 tarihinden itibaren başlamıştır.

Her bir başvurunun titizlikle değerlendirildiği, markaların en güncel haliyle sunulduğu ve franchise konusunda akademisyenlerimizin yazılarıyla değerli okuyucularımızı bilgilendirdiğimiz bu plaformda ülkemiz ve insanımıza değer katabilmek arzusundayız.

Tanıtımların haricinde; franchise danışmanlığı, marka yönetim danışmanlığı, stratejik pazarlama yönetimi ve tasarım kadromuzla da üyelerimize destek verdiğimiz bu güçlü yapıyı hizmete sunmaktan mutluyuz.

Saygılarımızla.

FranchiseTakip.com

TemaFabrika