- Hoşgeldiniz

Franchise Takip

Sitemizde Toplam 384 Firma, 391 Haber, 324 Ürün ve 324 İlan Bulunuyor.

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 7 + 1 = ?

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

GENDOLFBAU Real Estate

Adres : -

Telefon : -

E-Posta : -

Yatırım Aralığı
45.000,00 – 50.000,00 USD
Ülkesi
Türkiye (2009)
Faaliyet Alanı
Profesyonel Gayrimenkul Danışmanlığı

Şirket Tanıtımı:

GENDOLFBAU Real Estate GAYRİMENKUL, HOROĞLU İNŞAAT firması tarafından temsil edilmektedir. GENDOLFBAU Real Estate , Türkiye’ de kurumsal olarak gayrimenkul satışı, kiralanması ve expertiz (değerleme) çalışmalarını profesyonelce, teknolojinin en son tekniklerini ve markasını kullanarak yürütmektedir.Tüm personelimiz; emlak, gayrimenkul konusunda uzman, deneyimli, profesyonel, güler yüzlü, araştırma ve geliştirmeye önem veren disiplinli yapıya sahiptir. Kullandığı teknolojiye büyük yatırımlar yaparak, profesyonel pazarlama teknikleriyle sürekli büyük yenilikler ile sektörde ilklere imza atmayı hedeflemektedir. Kendi işini kurmak isteyen şahıs ve işletmecilere az sermaye ile yüksek ve risksiz kazanç fırsatını sunmakta olan GENDOLFBAU Real Estate, bünyesinde kurulu Bilgi İşlem departmanının, bayilerinde bedelsiz olarak kuracağı programlar,profesyonel web sayfası ve |Network Bağlantısı| ile gayrimenküllerini, merkez ve diğer bayilerle ortak olarak , Türkiye ve dünya çapında pazarlama ve reklam yapma şansını bayilerine sunmaktadır.

Bayilik Tanıtımı :

GENDOLFBAU markası ile tüm dünyada aşağıdaki işleri ve hizmetleri gerçekleştirebilirsiniz.
GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI,KONUT SATIŞ VE KİRALAMA ARACILIK HİZMETLERİ,TİCARİ GAYRİMENKUL,EKSPERTİZ HİZMETLERİ,GAYRİMENKUL SİGORTA HİZMETLERİ,PROJE DANIŞMANLIĞI,RELOCATION ULUSLARASI GAYRİMENKUL SATIŞ DEVİR KİRALAMA,TAPU KADASTRO İŞLEMLERİ

PROFESYONELDEN PROFESYONEL HİZMETLER:

GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI
Gayrimenkullere profesyonel çözümler, sözleşmeli ve süreli aracılık hizmetleri :

KONUT SATIŞ VE KİRALAMA ARACILIK HİZMETLERİ
Satış organizasyonu; Projenin tüm özellikleri ve yapılan pazarlama çalışmaları gözönüne alınarak en uygun satış yöntemi belirlenir. Projenin en avantajlı noktalarının vurgulandığı ve projeyi müşteri hedef kitlesine en iyi şekilde anlatan sunum dosyalarının ve sunum boardlarının hazırlanması sağlanır.

TİCARİ GAYRİMENKUL
Ofis,Bina,Fabrika,İşletmeler…

EKSPERTİZ HİZMETLERİ
Ekspertiz (Gayrimenkul Değerleme ) Her türlü yatırım kararında en önemli nokta bir mülkün gerçek değerinin belirlenmesidir. Bu nedenle GENDOLFBAU; konularında uzman çözüm ortaklarıyla birlikte dünyada kabul gören son teknikleri kullanarak gayrimenkulleriniz için emlak expertiz (değerleme) raporlarını hazırlamaktadır.

GAYRİMENKUL SİGORTA HİZMETLERİ

PROJE DANIŞMANLIĞI
Konut ve Ticari Projelerin satış danışmanlığı
Proje Yönetimi; yatırımcının arsa seçiminden başlayarak, en uygun fonksiyonun ve konumun belirlenmesi, konseptin oturtulması, projenin geliştirilmesi, inşaat maliyetlerinin analizi, satış ve pazarlama hizmetlerinin organizasyonu ve medya planlaması süreçlerinde projenin en başından en sonuna kadar, en doğru şekilde yönetilmesini sağlar. Temsilciliği yapılan kurum ya da kişilerin yeni gayrimenkul kiralama ve alımlarında; onların ihtiyaçlarının belirlenmesi, onlara uygun gayrimenkullerin araştırılması ve değerlendirilmesi, mal sahipleriyle olan görüşmeler, hukuki değerlendirmeler ve kontrat aşamalarını organize eder

RELOCATION
Yabancılara özel gayrimenkul danışmanlığı

TAPU KADASTRO HİZMETLERİ
TAPU HİZMETLERİ
KAT İRTİFAKLARI
KAT MÜLKİYETİ
İPOTEK İŞLEMLERİ
KREDİLENDİRME

İşleyiş
Franchising Ofis açacak kişi veya işletmeci,hangi ilde ve hangi semtte bu işi yapmak istediğini bildirecektir.Yapılacak kontrollerden sonra kriterlerimize uygun olup olmadığı tespit edilecek ve bölge seçimi sonuçlandırılacaktır. Ofislerin cadde üzerinde, görünür yerlerde olma zorunluluğu yoktur.(home office dahil)
Eğitimler firmamızın anlaşma yaptığı T.C.MEB yetkili özel bir dershanede verilmekte olup eğitimin sonunda yapılacak sınavdan sonra başarılı olanlara MEB onaylı “Emlak ve Gayrimenkul Danışmanı Sertifikası” verilecektir.Ayrıca pilot ofislerimizde ve merkezimizde de canlı görsel teknik bilgi işlemli eğitimler verilmektedir.Eğitimlerin tümü ücretsizdir.

1) Eğitim Desteği:

Broker, gayrimenkul danışmanı ve ofis asistanlarına ücretsiz olarak konunun uzmanları tarafından pazarlama, yetki sözleşmesi imzalama, zaman yönetimi, afiş bağlantısı yapma teknikleri, GENDOLFBAU GAYRİMENKUL sistemi hakkında özel eğitim, iletişim müşteri hizmetleri, internet kullanımı alanlarında bölge veya genel müdürlüğümüzde birebir verilecektir.

2) İnsan Kaynakları Desteği:

Ofislerde görev alacak gayrimenkul danışmanlarının seçiminde insan kaynakları desteği (gayrimenkul danışmanı adaylarına ulaşılması GENDOLFBAU GAYRİMENKUL sisteminin kendilerine anlatılmasından sonra ihtiyacı olan franchising ofislerine yönlendirilmesi)

3) Portföy Paylaşım ve Paslaşma Desteği:

GENDOLFBAU GAYRİMENKUL Ofislerinin hazır portföylerini tüm franchising ofisler birbirlerine müracaat ederek birbirlerinin emlak ve müşteri portföylerini kullanabilirler.Bu paslaşmaları genel müdürlüğe fax veya e-posta yolu ile düzenli olarak bildirerek genel müdürlüğü bu paslaşmalardan haberdar ederler.

4) Web Sitesi ve Ücretsiz Emlak Programı:

Ücretsiz olarak vereceğimiz şifre sayesinde elinizdeki gayrimenkulleri, müşterileri ve gayrimenkul resimlerini network sistemimize kayıt ederek dünya çapında gayrimenkul pazarlama ve reklam şansı sunuyoruz. Her franchising ofisimize profesyonel web sayfası düzenleyerek burda broker ve gayrimenkul danışmanları hakkında bilgileri, tüm emlak portföylerini sergilemeleri, adres, e posta telefon ve ulaşım bilgilerini, resimli emlak vitrini ilanlarını yayınlama hakkını sunuyoruz. Tüm franchısıng ofisler dünyanın heryerinden network şifresini girerek sistemi takip edebiliyor.(portföy girme, resim yükleyebilme, mal sahibi ve müşteri bilgilerine anında ulaşım, gelen maillere ulaşım kolaylıkları)

5) Ücretsiz Danışman Yönetici Desteği:

Ofisinizin ilk kurulum aşamasında veya daha sonraki dönemlerde sistemi kuramakta, işletmekte , takıldığınız konularda bireysel ve teknik olarak danışman yöneticimiz yanınızda hizmetinizde

6) Hukuk Servisi:

Karşılaşacağınız hukuki problemlerde danışabileceğiniz, iş yaptırabileceğiniz, özellikle gayrimenkul alanındaki GENDOLFBAU GAYRİMENKUL’un özel anlaşmalı avukatlarından profesyonel hukuk desteği

7) Marka Desteği ve Güvencesi:

2005 yılından itibaren sokak arası ve çantacı emlakçılara olan güvenin giderek azalması itibar görmemesi ve sayıca azaldıklarından günümüz türkiye sinde AB ye girme sürecinde uluslararası krumsal faaliyetler gösteren emlak zincirleri faal olarak güçlerini ve etkilerini göstermeye başlamışlardır. Böylece tüm mal sahipleri ve müşteriler bu emlak zincirlerini tercih eder hale gelmişlerdir.GENDOLFBAU GAYRİMENKUL markasını arkanıza alarak yeni bin yılın emlak düzenindeki yerinizi ayırtabilirsiniz.
Sistemin işleyişine yönelik masrafları (şirket tabelası, matbu evraklar,matbaa giderleri,
ofis dekorasyon giderleri vb.) her franchise ( bayi) kendi karşılar.Diğer tüm promosyon
ve reklam işlemleri GENDOLFBAU Real Estate tarafından ücretsiz olarak karşılanır.


Aranan Yer ve Bölge Tanımı
Türkiye Geneli


Aranan İşletmeci Özellikleri
Emekli Bankacılar,öğretmenler , emlak firmalarında çalışıp memnun olmayan şahışlar , elinde ufak sermayesi olupta az kazançla yüksek gelir elde etmek isteyenler, Üniversiteyi yeni bitirmiş iş yapmak isteyenler, emlak ve Gayrimenkul sektörüne ilgi duyanlar ve bu sektörde belli bir tecrübe ve kar elde etmek isteyenler, İnşaat mühendisleri,mimarlar, emlak ofislerinde çalışanlar (markalı veya markasız emlakçılarda ), çalıştığı sektörden memnun olmayan ve sektör değiştirmek isteyenler

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
TemaFabrika