- Hoşgeldiniz

Franchise Takip

Sitemizde Toplam 384 Firma, 391 Haber, 324 Ürün ve 324 İlan Bulunuyor.

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 7 + 7 = ?

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Engel & Völkers International GmbH

Adres : -

Telefon : -

E-Posta : -

Yatırım Aralığı
150.000,00 – 200.000,00 USD
Ülkesi
Almanya (1990)
Faaliyet Alanı
Engel & Völkers 1977 Hamburg / Almanya ‘da kuruldu ve lider bir emlak şirketi satın alma ve satma yüksek son özellikleri birinci sınıf yerler olarak lüks yatlarda specializing.

Bugün, Engel & Völkers / acenteleri 2900 çalışanı üzerinde çalışanı ve dünya çapında 300’den fazla Engel & Völkers ofislerinde faaliyet göstermektedir. Biz dört kıtada 23 ülkede temsil ve biz girişim daha da ülkeler yakın bir gelecekte dünya çapında içine planlıyoruz. Yalnızca Almanya’da Engel & Völkers 100 dükkan üzerinde çalışır.

sürekli büyümenin temeli mevcut ve gelecekteki lisans ortakları mümkün olan en büyük başarısını garanti eşsiz bir lisanslama kavramdır. İşimiz kavramı ve satış ve pazarlama yetenekleri ve bir şans Engel & Völkers dinamik büyüme yararlanma ile start-up bağımsız işletmeler sunar – firma ve ürün.
Amacımız düzen ve pazar payı kazanmak için hızla rekabet avantajı geliştirmek, yeni uluslararası pazarlara açılması güçlü ortaklarla birlikte çalışmaya devam etmektir.

Biz lisanslı ortakları müşterilerine ve dünya çapında prestijli özelliklerine erişim sağlar. 21,000 özellikleri dünya çapında şu anda pazar ve arkamızı 400,000 aktif arayan müşterimiz var. Sinerji grubu içinde üretilen, alışveriş kavramı (ki üniforma dünya çapında), grup ve işbirliği mevcut diğer formlarda çapraz satış olursa olsun coğrafi konumun gayrimenkul satışı için ideal bir platform – sağlar. Kesinlikle, hizmetler bizim lisanslı ortaklarına sunulan geniş (lisanslı ortaklarının yanı sıra ajanlar ve alışveriş asistanları) yanı sıra, iş danışmanlık, satış ve müşteri hizmetleri, halkla ilişkiler faaliyetleri, personel eğitimi ve gelişimi bizim Emlak Akademisi destek içerir ve pazarlama hizmetleri. Eğer bir sözleşme tanımlanan alanda Engel & Völkers marka haklarını kullanacağını lisanslı bir partneri olarak. Kendi mülk dükkan çalışacak ve çalışanlarınızın (acentaları) için bir platform sağlar.

markası altında 2007 yılı Engel & Völkers sağlandı toplam courtage geliri, yüzde 30, 160,7 Milyon Euro ulaşmıştır. Genel olarak, şirketin conciliated özellikleri Beş Milyar Euro tutarında. Bu şirket tarihindeki en iyi sonuçtur.

Bizim genişleme, Engel & Völkers kapsamında dünya genelinde daha fazla lisans sunuyor. Sizden haber almak arıyorsunuz!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
TemaFabrika