- Hoşgeldiniz

Franchise Takip

Sitemizde Toplam 384 Firma, 391 Haber, 324 Ürün ve 324 İlan Bulunuyor.

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 10 + 10 = ?

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Company Wellness bei Tiffany

Adres : -

Telefon : -

E-Posta : -

Yatırım Aralığı
45.000,00 – 50.000,00 USD
Ülkesi
Almanya (1990)
Faaliyet Alanı
Wellness – Beauty – Sağlık

Huzurlu olmak, güzel görünmek ve canlılık, aynı zamanda vücudun, ruhun ve zihnin denge ihtiyacı, insanlar için artık büyük önem taşımaktadır. Wellness üst tanımı ise bu yeni yaşama duygusunun bir adıdır ve geçtiğimiz yıllarda dünya çapında en çok büyüyen piyasalar olarak gelişmiştir, bugün de ortalamanın çok üzerindeki başarı potansiyelinden dolayı gelecek vadeden bir trend olarak geçerlidir.

Wellness bei Tiffanysize bu alanda başarılı olmanız için bir konsept sunmaktadır, ister iş kurmak isteyen bir girişimci olun, isterse sunumlarınızı mevcut tesis içerisinde geliştirmek niyetinde olun (otel tesisleri, kozmetik- güzellik salonları için mükemmel bir tamamlayıcıdır) veya kendiniz için sadece ikinci bir dayanak da oluşturmak isteyebilirsiniz.

Eğitim ve gelişim imkanlarımızdan dolayı başlangıçta ön bilgiye ihtiyacınız olmayacaktır, ayrıca yaş sınırı da bulunmamaktadır. Biz Sizi her aşamada destekliyoruz, örneğin iş kurarken, yer analizinden yerleştirme önerilerine ve finansman olanaklarına(şirket konsepti, verimlilik analizi ve gelir tahminleri ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir).

Ortaklarımız tam olarak girişimcilik adına özgürlüğün tadını çıkarırken, örneğin fiyat oluştururken, tedavi ve salon tekliflerinde vs. Franchise alıcısı, pratikte denenmiş, olgunlaşmış bir konsepte, uluslar arası düzeyde korunan markalarla sahip olabilir.

Sürekli destek, bölge koruması, düzenli reklam önerileri vs, gelecek garantili ve bağımsız bir girişim için ideal platformu oluşturmaktadır.

Wellness tesislerinin komple düzenlenmesi ve donatılması konusunda yıllara dayanan deneyim (Wellness- ve vücut salonları, otel, terapi merkezleri) nedeniyle ürün modülleri çoğunlukla kendi üretimlerimizden veya uzun yıllara dayanan ortaklarımızdan temin edilmektedir. 

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
TemaFabrika