- Hoşgeldiniz

Franchise Takip

Sitemizde Toplam 384 Firma, 391 Haber, 324 Ürün ve 324 İlan Bulunuyor.

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 8 + 5 = ?

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

COABY

Adres : -

Telefon : -

E-Posta : -

Yatırım Aralığı
45.000,00 – 50.000,00 USD
Ülkesi
Türkiye (2012)
Faaliyet Alanı
Gayrimenkul Franchising


İşleyiş
COABY; cesaretli, atılım yapmak ve işini büyütmek isteyen, yenilikçi ve yaratıcı girişimler için var olmuş bir sistemler bütünüdür.

2012 yılında ‘COABY GAYRİMENKUL FRANCHISING PAZARLAMA HİZMETLERİ A.Ş.’ tarafından İstanbul’da kurulan COABY, gayrimenkul franchising, pazarlama ve danışmanlık hizmetleri veren bir kurumdur. Dünya’da her yıl büyümeye devam eden gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak ve geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için global düşünme yaklaşımı ve uluslararası bir tecrübe ile oluşturulmuştur.

Franchise operasyon süreçleri ve dünya ile aynı anda ilerleyen yenilikçi teknolojisi sizi rakiplerinizden farklı kılar. COABY tüm Franchise Sahiplerine ve Gayrimenkul Danışmanlarına sektördeki en yenilikçi, yaratıcı, adil, eşitlikçi, profesyonel, etik ve en fazla kazandıran çalışma seçeneklerini sunmaktadır.COABY kendisini, Franchise Sahiplerinin ve Gayrimenkul Danışmanlarının kendi müşterilerine en üstün hizmeti sunabilmelerine adamış bir ekiple çalışmaktadır. COABY sistemi, Franchise Sahiplerinin ve Gayrimenkul Danışmanlarının sektörde en fazla kazanan ve en uzun süreli çalışan kişiler olması üzerine kurulmuştur.

COABY sistemi, Franchise Sahiplerine ve Gayrimenkul Danışmanlarına sisteme katıldıkları andan itibaren gelir kazanma olanağı sunan ‘Kazandırdıkça – Kazandığınız’ bir yapıya sahiptir.

GİRİŞİMCİLER NEDEN COABY’Yİ TERCİH ETMELİ ?

COABY sistemi bir gayrimenkul franchise ofisi sahibinin ve ekibinin bir marka içinde karşılaşacağı tüm zorluk ve kısıtlayıcı unsurlar göz önünde tutularak yapılandırılmıştır. COABY, Türkiye’deki yaygınlaşması sürecinde; franchise ofislerinin bölgesine hakim, bölgesini geliştiren,pazar payını ve işlem hacmini sürekli arttırmaya devam edebilecekleri bir yapı ve birikim ile oluşturulmuştur. Sisteme katılan girişimciler kurulum, gelişme, başa baş noktası, kara geçiş ve büyümenin tüm aşamalarında merkez ofis tarafından hem danışmanlık alma açısından hem de taşıdıkları yükümlülükler açısından sürekliliği destekleyen bir yapıya katılırlar.

FRANCHISE GİRİŞ BEDELİ :

Beş yılda bir yenilenen sözleşmeler ile sisteme giriş yapılmaktadır.
Franchise bedeli vadeli ödendiğinde tutar değişmemektedir.

Birinci bölge franchise bedeli $ 10.000.- + KDV
İkinci bölge franchise bedeli $ 6.000.- + KDV

ROYALTY: Cirodan yüzde alınmamaktadır. Aylık sabit royalty bedelleri vardır.

ULUSAL TANITIM FONU: Alınmamaktadır.

FRANCHISE PAKET İÇERİĞİ :

Ofis kurulum çalışması, iş planı oluşturma, kadro profili belirleme, kadro oluşturma ve kalıcılığı, portföy çalışma süreçleri, üretkenlik arttırma, pazar payı oluşturma, başa baş noktası ve kara geçiş süreçlerinde sürekli danışmanlık. Ücretsiz hukuksal ve teknolojik danışmanlık ve eğitim. Ticari marka kullanım standardizasyonları.


Aranan Yer ve Bölge Tanımı
Tüm Türkiye ve K.K.T.C.’de franchise ofisleri verilecektir.

Verilecek franchise’ların ana arter üzerinde ve en az 150 m2’lik ofislerde olması önemlidir.

Aranan İşletmeci Özellikleri
Büyümeyi isteyen, yenilikçi, değişimlere açık, finansal yeterliliği olan, işletme yönetimi yapan, ekip kurabilecek ve ekibine rehberlik / koçluk yapabilecek, tam zamanlı işinin başında olacak girişimciler.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
TemaFabrika