- Hoşgeldiniz

Franchise Takip

Sitemizde Toplam 384 Firma, 391 Haber, 324 Ürün ve 324 İlan Bulunuyor.

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 10 + 1 = ?

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

CIZBIZ KÖFTE

Adres : -

Telefon : -

E-Posta : -

Cızbız Köfte Bayilik : Cızbız Köfte, köfte bayiliği düşünen girişimciler için bayilik seçeneği sunuyor.

Yetkili Firma : Cızbız Köfte

firmamız Cızbız Köfte Restoranı’nı 1991 yılında İstanbulun ilk alışveriş merkezlerinden olan Atrium da açarak faaliyetine başlamıştır. 1999 yılından itibaren Cızbız Köfte adı ile bayilikler vererek İstanbul genelinde bu lezzeti yaymayı bir ilke edinmiştir. Kalite ve temizlik ilkelerinden taviz vermeyerek üretimini bir çatı altında toplayarak Tarım ve Köy İşleri Bakanlğından alınan üretim izni ve gıda sicili ile HACCP kurallarını yerine getirerek üretim yapmaktadır.

Bu konuda bir adım daha atarak kendi imalatımızda kullanmak üzere İnegöl de 70.000 metrekare üzerinde kurulu besi çiftliğimizlede üretime başlamış bulunmaktayız.

Üç nesildir köftecilik mesleği ile uğraşmakta olan Tatlıdil ailesi kendisini her zaman yenileyerek teknolojik gelişmeleride yakından takip ederek yeni ürün ilaveleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bu işi devam ettireceklerdir.

Amacımız öncelikle İstanbul’da lezzet kervanına yeni şubeler ve bayiler ekleyerek geniş kitlelere ulaşmak ardından Türkiye genelinde ve Avrupa ülkelerindede işimizi yaymayı ilke edindik.

Kuruluş Yılı : 1991
Toplam Çalışan Sayısı: .
Merkez Ülke: TR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
TemaFabrika