- Hoşgeldiniz

Franchise Takip

Sitemizde Toplam 384 Firma, 391 Haber, 324 Ürün ve 324 İlan Bulunuyor.

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 8 + 3 = ?

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Century21

Adres : -

Telefon : -

E-Posta : -

Yatırım Aralığı
45.000,00 – 50.000,00 USD
Ülkesi
ABD (1971)
Faaliyet Alanı
Gayrimenkul Danışmanlığı

1971 yılında Amerika´da kurulan CENTURY 21 69 ülkede 8000 franchise ofisi, yaklaşık 120.000 çalışanı ile dünyanın en yaygın ve tanınmış gayrimenkul markasıdır. 5 farklı uluslar arası gayrimenkul franchise markasına sahip olan Realogy Grubu bünyesinde faaliyet gösteren CENTURY 21 Dünyanın lider gayrimenkul markası olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

CENTURY 21´in 2010 yılı Mayıs sonu itibarı ile Türkiye´de 90 ofisi ve 550´ye yakın gayrimenkul danışmanı bulunmaktadır. 2011´e gelindiğinde ofis sayısının 120ye gayrimenkul danışman sayısınında 700´e ulaşması beklenmektedir. 

İşleyiş
Bayilik Şartları: Yönetim, organizasyon, satış ve pazarlama konularında bilgi ve beceriye sahip olan, uzun vadeli yüksek hedeflere ve başarma azmine sahip, hizmet odaklı düşünen ve davranan, sistem ve standartlara uymaya yatkın olan sektör içi ve dışından vizyon sahibi girişimciler. Bu girişimcilerden istenilen ofiste aranılan şartları ise; kolay ulaşılabilen (tercihen ana cadde üzeri), giriş ya da birinci kat, minimum 80 m2, girişte karşılama bankosu, bekleme bölümü, emlak danışmanları çalışma alanı, toplantı ve görüşme salonları ve isletme sahibi odasından oluşan profesyonel bir görünümdür.

Bayilik Paket(ler)inin içeriği : CENTURY 21 Türkiye, franchise ofislerine, kuruluş aşamasında yer seçimi ile başlayan ve sonrasında profesyonel hizmetler ile devam eden destekler sunmaktadır. Temel Gayrimenkul Yönetimi ve Kişisel Gelişim Eğitimleri, Doküman Desteği, Düşük Oranda Kredi Alma İmkanı, Hukuk Danışmanlığı Desteği, Internet Desteği, Taşımacılık Desteği (21 Movers), , Sponsorluk Desteği, Ofis Zincirinizi Büyütebilme İmkanı, Ulusal ve Uluslararası Yönlendirme ve Paylaşım gibi destekler CENTURY 21 Türkiye´nin franchise ofislerine sağladığı avantajlar arasındadır.


Aranan Yer ve Bölge Tanımı
Her ofis, Century 21 kurumsal kimliğine uygun, kolay ulaşılabilen, minimum 90 m2, düz ayak giriş veya birinci kat seviyesinde, girişte karşılama bankosu, bekleme bölümü, emlak danışmanları çalışma alanı, toplantı ve görüşme salonları ve işletme sahibi odasından oluşan profesyonel bir görünüme sahip olmalıdır. Dış mekanda ise yine Century 21 kurumsal kimliğine uygun ışıklı tabela ve ihtiyaca göre yönlendirme levhaları kullanılması gerekmektedir.
Bayilik Verilecek İller : İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya basta olmak üzere tüm Türkiye 


Aranan İşletmeci Özellikleri
İşletme, organizasyon, satış ve pazarlama konularında temel bilgi ve beceriye sahip olan, işine coşkuyla bağlı, heyecan duyan ve bunu etrafına yansıtan, uzun vadeli yüksek hedeflere ve başarma azmine sahip, hizmet odaklı düşünen ve davranan, sistem ve standartlara uymaya yatkın olan sektör içi ve dışından vizyon sahibi girişimcilerdir.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
TemaFabrika