- Hoşgeldiniz

Franchise Takip

Sitemizde Toplam 384 Firma, 391 Haber, 324 Ürün ve 324 İlan Bulunuyor.

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 1 + 5 = ?

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Café Le Magasin

Adres : -

Telefon : -

E-Posta : -

Yatırım Aralığı
95.000,00 – 100.000,00 USD
Ülkesi
Türkiye (2009)
Faaliyet Alanı
Kahve Dükkanları Zinciri

Başlangıçta “İstanbul” olmak üzere, uluslararası piyasada yerini almaya hazırlanan “Café Le Magasin”, kahvenizi yudumlarken gazetenizi okuyup dergilere göz atabileceğiniz, farklı tatlarla açlığınızı geçiştirip iş arkadaşlarınızla sohbetlerinize devam edebileceğiniz, çeşitli alışverişler yapıp, küçük hediyeler alabileceğiniz, şık ve rahat kahve dükkanlarıdır. Farklı alt yapısı, ufak m2´lerde hizmet verebilmesi ve özellikle de hızlı kurulabilirliği sayesinde çok kısa bir süreçte bir çok kişinin ortak buluşma noktası haline gelmesi planlanan kahve dükkanları zinciri, yenilikçi standartları ve yüksek kalitesiyle de siz değerli kahve severlerin vazgeçilmezi olacaktır.

İşleyiş
Franchising sisteminin yoğun olarak kullanılmaya başladığı ülkemizde; marka kullanma hakkını elde edebilmek için ödenen, markanın tanınırlığına, verilen hizmetin kalitesine ve daha birçok kritere göre farklılık gösteren franchising bedellerinin, kimi zaman büyüme yetersizliği ve planlama eksiklikleri nedeni ile heba olduğunu görmekteyiz. Buna önlem olarak Türkiye´de İlk Defa planlamaya dayalı bir franchising sistemi oluşturduk. Bu doğrultuda satışlar etap etap yapılacak, özellikle 1.Etap ilk on mağaza olarak hazırlıklarını tamamlamadan faaliyete başlanmayacak, prensip anlaşmaları son halini almadan yatırımcılardan herhangi bir ücret yada teminat talep edilmeyecektir. Yani sadece talep toplama yapılacak, doğru yatırımcıların buluşturulması sağlanacaktır. Siz de bu organizasyonda yer almak istiyorsanız info@cafelemagasin.com adresimizden talep bırakabilirsiniz.


Aranan Yer ve Bölge Tanımı
Yaya trafiğinin yoğun olduğu cadde üzeri, düz giriş mağazalarda yada avmler içerisinde özel olarak ayrılmış bölümlerde çalışmalar yapılacaktır.


Aranan İşletmeci Özellikleri
Üniversite mezunu veya sektörde deneyimli lise mezunu, marka ve franchise bilincine sahip, işinin başında durabilecek veya birinci derecede yakınını işletmeci olarak atayabilecek, özgüveni yüksek yatırımcılarla çalışılacaktır.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
TemaFabrika