- Hoşgeldiniz

Franchise Takip

Sitemizde Toplam 384 Firma, 391 Haber, 324 Ürün ve 324 İlan Bulunuyor.

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 5 + 1 = ?

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Borusan Telekom

Adres : -

Telefon : -

E-Posta : -

Yatırım Aralığı
45.000,00 – 50.000,00 USD
Ülkesi
Türkiye (2003)
Faaliyet Alanı
Telekominikasyon Hizmetleri

Türkiye´nin en büyük 500 şirketinden 167´sine hizmet veren Avrupa´nın en hızlı büyüyen 2. teknoloji şirketi Borusan Telekom, kaliteli ve hesaplı telekom hizmetlerini KOBİlere de ulaştırmak için BT KOBİ Temsilci ağını kurmaktadır. BT KOBİ temsilcisi faaliyet göstermek istediği bölgede yetkili temsilci olarak karlı, gerçek, prestijli iş sahibi olmaktadır. Sınırlı sayıda temsilciliğin verileceği konseptte hangi bölgelerde temsilci olunabileceği, başvuru şartları ve detaylı bilgiye www.btkobi.com adresinden ulaşılabilir.

İşleyiş
BT KOBİ Temsilcisi faaliyet gösterdiği bölgede ki şirketlere ulaşarak Borusan Telekom´un sağladığı ses hizmetlerinin tanıtımını yapacak ve yeni müşteriler kazandıracaktır. Sistemin tüm diğer franhise ve bayilik konseptlerinden farkı BT KOBİ Temsilcisinin portföyünde bulunan tüm müşterileri sayesinde her ay düzenli gelir elde etmesidir.


Aranan Yer ve Bölge Tanımı
Tüm Türkiye´de nüfusu 50.000 üzeri olan yerleşim bölgeleridir.


Aranan İşletmeci Özellikleri
BT KOBİ temsilciliği çalışma hırsı ve disiplini olan herkes için uygundur. Kendine güvenen, beşeri ilişkileri güçlü, prezantabl, bakımlı ve zamanı iyi yönetebilen kişiler BT KOBİ Temsilciliği için uygun olabilir. En önemlisi, tam zamanlı çalışacak ve BT KOBİ Temsilciliğini uzun vadeli meslek olarak değerlendirecek olanlar tercih edilecektir.
Detaylı bilgiye www.btkobi.com adresinden ulaşılabilir. 

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
TemaFabrika