- Hoşgeldiniz

Franchise Takip

Sitemizde Toplam 384 Firma, 391 Haber, 324 Ürün ve 324 İlan Bulunuyor.

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 7 + 5 = ?

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Bellissima Figurstudio Gmbh & Co KG

Adres : -

Telefon : -

E-Posta : -

Yatırım Aralığı
45.000,00 – 50.000,00 USD
Ülkesi
Almanya (1990)
Faaliyet Alanı
Bellissima kendi 3 ana başlıklı- vücut güzelleştirme konsepti ile fitnes salonlarında kendini iyi hissetmeyen kadınlar için, başarı sözü veren bir hedef kitleye hizmet etmektedir.

bellissima kadınlar tarafından yine kadınlar için geliştirilmiş ve 3 ana konu üzerine kurulmuştu: 30 dakikalık bir egzersiz, pasif vücut jimnastiği ve başarılı bir uzman olan Lena Bredow tarafından geliştirilen beslenme konsepti ve kilo verme programından oluşmaktadır. Buradaki diyet programı diyetin hasta dünyasında yeni ufuklar açacaktır.

Başarılı, denenmiş bellissima konsepti 90-150 metrekarelik salonlarda hayata geçirilebilmektedir.

Şirket sahibinin fitnes sektöründe 15 yıllık deneyimi ve uzmanlığı sayesinde — kendileri altı adet fitnes salonunu başarıyla yönetmektedirler- ve bellissima danışma ekibi ile Bellissima Franchise- sistemi, bu büyüyen sektör içerisinde, sürekli ve profesyonel gelişme garantisini vermektedir.

Satış, promosyon, yönetim, finansman, beslenme ve egzersiz alanında gerçekleştirilen kapsamlı, ücretsiz eğitimler sonunda bir sertifika verilmektedir, bu nedenle ortakların önceden özellikle bu alanda tecrübe sahibi olması gerekmemektedir, kendileri tecrübeleri olmadan da başarılı bir bellissima vücut salonu açabilirler.

Alman Franchise Derneği’nde kayıtlı üye olan bellissima sisteminin konsepti dernek tarafından da profesyonel, ciddi ve gelecek vaat eden bir sistem olarak kabul edilmektedir.

bellissima sistemi Şubat 2005 ‘te faaliyete geçtikten, şu anda 29 adet başarılı bellissima salonları, Almanya ve Avusturya’da (daha 3 tane kısa zaman sonra açılışlarını gerçekleştirecektir) 3500 mutlu ve memnun üyesine hizmet vermektedir (bir salonun ortalama üye sayısı 150).

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
TemaFabrika