- Hoşgeldiniz

Franchise Takip

Sitemizde Toplam 384 Firma, 391 Haber, 324 Ürün ve 324 İlan Bulunuyor.

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 4 + 7 = ?

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Bayanlara Özel Portakal Spor

Adres : -

Telefon : -

E-Posta : -

Yatırım Aralığı
45.000,00 – 50.000,00 USD
Ülkesi
Türkiye (2008)
Faaliyet Alanı
Kadınlar için Fitness ve Franchise Sistemi

Portakal Spor Salonları, kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimci kadınlara, franchise sistemiyle ve çok cazip yatırım maliyetleriyle iş kurma fırsatı sunmaktadır.Eğer isterlerse erkekler de bu işe yatırım yapabilirler. Üstelik Portakal Spor Salonu açmak için daha önce spor veya fitness eğitimi almış olmanız gerekmiyor.
Şubelerimiz, bizim yaptığımız her türlü reklam ve Ar-Ge çalışmalarından faydalanır, web sayfamızda şubelerimizin yeri hazırdır.Kendisine ayrılan yerde kendi salonundan görüntüler, haberler, etkinlikler ve hatta üye yorumlarını ekleyerek tanıtımlarını yapmış olurlar ve bunun için ayrıca bir bedel ödemezler.Sistem ve eleman eğitimi vermekteyiz.Kuruluş aşamasından başlayarak, sözleşmemizin devam ettiği süre boyunca sürekli olarak franchisee´lerimize her konuda destek vermekteyiz. Şubenizin açılışında sizin yanınızda mutlaka en az bir arkadaşımız bulunur, bilgi, tecrübe ve varlığıyla size destek verir. Şubeniz açılmadan önce, seçtiğiniz bölgede bizim tarafımızdan bastırılan adetli broşürlerle tanıtımınız yapılır. Böylelikle ilk günden üye kaydetmeye başlarsınız. Şu anda geçerli olan kampanya kapsamında sadece 23.000 TL+KDV yatırım maliyetiyle bu işe başlayabilirsiniz. Ayrıca gene kampanya kapsamında, sizden “reklam katkı payı” veya geliriniz üzerinden herhangi bir sürekli ödeme alınmayacaktır. Tüm maliyetlerimizi minimize ederek, hem bütün kadınlara spor yaptırmayı, hem kadınlarmıza kendi işlerinin sahibi olma, hem de kadınlarımıza istihdam imkanı sağlayarak, tüm kadınlarımızın refah, sağlık ve mutluluk çıtalarını yükseltmeyi hedefledik.

ÖDEDİĞİNİZ FRANCHISE BEDELİ NELERİ KAPSAR?

İsim hakkı, 9 adet hidrolik fitness aleti (ana istasyonlar), 9 adet egzersiz platformu (ara istasyonlar), bilgisayar programı, sizin ve personelinizin eğitimi (4 günlük ücretsiz eğitimde işletmenizin kapısını açtığınız andan kapatacağınız ana kadar ihtiyaç duyacağınız bütün bilgilere sahip olarak işinizin başına geçmiş olacaksınız), franchisee el kitabı, vücut analiz cihazı, kullanılacak müzikler ve “bip” sesleri, reklam desteği, web sayfası, promosyonlar, antetli üye kayıt formları, üye ölçüm kartı, üye ölçüm karnesi gibi evraklar ve her zaman kesintisiz destek…

Genel reklam desteğimizin haricinde, size ve bölgenize özel tanıtım da yapmaktayız.Köşesinde ücretsiz deneme kuponu olan, kuşe kağıda bastırılan 5.000 adet broşür açılışınızdan önce bizim tarafımızdan bastırılır. Deneme kuponu sayesinde hanımların salonunuzu görmesi ve sistemi bizzat deneyerek anlamaları sağlandığı için açılışınızın akabinde hızla üye kaydetmeye başlarsınız.

Çünkü Portakal Spor, 30 dakika gibi kısa bir sürede çok etkili olarak kalori yaktırır,
Üyelik ücretlerimiz her bütçeye uygundur,
Portakal spor salonlarımız, hanımların kendilerini rahat ve huzurlu hissetikleri, temiz ve hijyenik mekanlardır,
30 sn de bir müzikle beraber duyulan “bip” sesi ile yapılan egzersizi sıkıcılıktan ve monotoluktan çıkararak çok eğlenceli bir aktiviteye dönüştürür.


İşleyiş
Bize talebin ulaşmasından sonra, girişimci aday(lar)ı ile yüzyüze görüşerek, seçilen bölgenin uygunluğu, aday girişimcinin özellikleri ve diğer önemli kriterler bakımından değerlendirme yapılarak, karşılıklı olarak karar verilir.


Aranan Yer ve Bölge Tanımı
Spor salonu için minimum 100-120 metrekarelik bir mekan gerekmektedir. Bunun 40-50 metrekaresi egzersiz salonu, minimum 10-12 metrekaresi soyunma odası, 2 adet duş, 1 adet tuvalet, 15 metrekaresi vitamin bar ve dinlenme bölümü, kalan alan müşteri karşılama için ayrılmalıdır.

Düz ayak bir işyeri, müstakil bir yapı, giriş altı yarı bodrum veya apartman sakinlerinden muvaffakat yazısı almanız halinde ve belediyenizin giriş kat dairelere iş yeri ruhsatı verdiği bölgelerde apartman dairesi mekan olarak seçilebilir. Tavan yüksekliğinin 2.40 mt den az olmaması gerekmektedir. Bölge seçimi yaparken, ana cadde olmasa bile ana caddeye bağlantı yolları üzerinde olmasına, konum itibariyle hanımların güzergahları üzerinde kalan (semt okulu, alışveriş merkezleri, büyük marketler, kuaför salonları civarında) bölgelerde olmasına özen gösterilmeli.Böylece tanıtım, reklam ve duyuru için fazla bir çaba sarf etmeden hedef kitlenizin sizi kolayca fark etmesini sağlamış olursunuz.

Aranan İşletmeci Özellikleri
Portakal ağacımızda bir portakal olarak yer almak, kendi işini kurmak isteyen, çalışan veya ev hanımı olan, belli bir eğitim düzeyine sahip, iletişim becerileri gelişmiş, sporun önemini bilen ve sporu Türk kadınları için yaygınlaştırmak adına bizimle beraber çalışmak isteyen, tabi ki bunları yaparken gelir elde etmek isteyen, girişimci ruhlu kadınlarımızı aramızda görmekten büyük keyif alacağız.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
TemaFabrika