- Hoşgeldiniz

Franchise Takip

Sitemizde Toplam 384 Firma, 391 Haber, 324 Ürün ve 324 İlan Bulunuyor.

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 9 + 5 = ?

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Atalanta Estetik

Adres : -

Telefon : -

E-Posta : -

Yatırım Aralığı
45.000,00 – 50.000,00 USD
Ülkesi
Türkiye (2010)
Faaliyet Alanı
GÜZELLİK SALONU İŞLETMECİLİĞİ

ATALANTA yatırımcılarına uzun yılar sağlık sektöründe faaliyet göstermiş uzman ekibi ile teknolojik, kullanıcı dostu, etkin, hesaplı ekipmanları seçer ve tedarik eder, sürekli ve sonuca yönelik şekilde destekler. Bir güzellik salonunda bulunması gereken hizmetleri eksiksiz şekilde sunar. Etkin pazarlama, reklam ve tanıtım stratejileri oluşturur, yatırımcıların uygulamalarını sürekli denetleyerek yüksek gelir hedeflerine hızlı şekilde ulaşmasını sağlar.

Adını mitolojisindeki bebekliğinde ormana terk edilen ve bir dişi ayı tarafından emzirilen, avcılar tarafından bulunup usta bir avcı olarak büyütülen güzel kız Atalanta’dan alır. Kendisiyle evlenmek isteyenlerin kendisini koşu yarışında geçmesini şart koşar, geçemeyenleri öldürür. Aşığı Hippomenes aşk tanrıçası Afrodit’in önerisiyle Kıbrıs’tan getirdiği üç altın elmayı yarışta yere bıraktıkça Atalanta dayanamaz, almak için durur, böylece yarışı kazanır ve evlenirler. Ancak Hippomenes şükran borcunu unutunca Afrodit’in oyununa gelir, tanrıların gazabını çeker, Kibele iki sevgiliyi birer aslana dönüştürür.

İşleyiş
ATALANTA kendi bulduğu mekânlara komple proje imkânı sağlıyor. Girişimcinin tavsiye ettiği mekânları da projelendirip değerlendirmeye alıyor. Gerekli olan tüm ekipmanı kendisi sağlıyor, konsepte uygun dekorasyon için teklifte bulunmakla birlikte; konsepte sadık kalınması kaydı ile dekorasyon imalatında girişimcileri serbest bırakıyor.


Aranan Yer ve Bölge Tanımı
Araç park problemi olmayan şehirdeki ana arterlerin geçiş noktasında zemin kat, bahçeli, 40 m2 alanda veya AVM içinde olması gerekmektedir.


Aranan İşletmeci Özellikleri
Girişimci, İnsan ilişkileri Satış Pazarlama yeteneği güçlü işletmeci

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
TemaFabrika