- Hoşgeldiniz

Franchise Takip

Sitemizde Toplam 384 Firma, 391 Haber, 324 Ürün ve 324 İlan Bulunuyor.

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 5 + 2 = ?

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

ADVANCE Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Adres : -

Telefon : -

E-Posta : -

Yatırım Aralığı
45.000,00 – 50.000,00 USD

Ülkesi
Türkiye (2003)

Faaliyet Alanı
YURTDIŞI EĞİTİM

Advance Yurtdışı Eğitim 2003 yılında Malta merkezli olarak kurulmuştur. 2005 Ekim ayına kadar Genel Müdürlüğü Malta’da bulunan Advance Yurtdışı Eğitim, 2005 Ekim ayında merkezini İstanbul ofisine taşımıştır.

Kasım 2006 tarihinden itibaren de Türkiye’de İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, İnegöl, Çanakkale, Adana ve Mersin illerinde faaliyet göstermektedir.

Malta merkezli kurulmasından dolayı, Malta ve Malta’da eğitim konusunda uzman kadro ile faaliyetlerine başlayan Advance Yurtdışı Eğitim, 01.Ocak.2006 tarihinden itibaren portföyüne İngiltere, Amerika, Kanada başta olmak üzere 200 den fazla dil okullarını da bünyesine eklemiştir.

Advance olarak, Yurtdışı Eğitimin ciddiyetini kavrayabilmiş, nitelikli, deneyimli , hızlı, kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile 2003 yılından bu yana yüzlerce öğrencinin yurtdışında eğitim görmesinde ilk basamak olmuştur.

Advance Yurtdışı Eğitim, uzman ve deneyimli personeli ile, ilk basamak olan ülke ve okul seçiminden, vize işlemlerine, ekonomik ve özel anlaşmalı uçak biletlerinden, eğitim sürecinin sonuna kadar her zaman en iyi fırsatları ve olanakları sunmak için çalışmaktadır.

Sektörel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Advance Yurtdışı Eğitim, uyguladığı kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile kısa zamanda, sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur. Gelecek yıllardaki ana hedefi yurtdışı eğitim sektöründe öncü ve yönlendirici Marka olmak olan Advance Yurtdışı Eğitim, bunun gerçekleşebilmesi için gerekli olan yolun, öğrenci memnuniyetinden geçmekte olduğunun bilincindedir.


Aranan Yer ve Bölge Tanımı
Tüm İller

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
TemaFabrika