- Hoşgeldiniz

Franchise Takip

Sitemizde Toplam 384 Firma, 391 Haber, 324 Ürün ve 324 İlan Bulunuyor.

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 6 + 5 = ?

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

50.000 TL’YE CAFENİZ OLSUN!

Adres : İstanbul

Telefon : -

E-Posta : boopturkiye@gmail.com

BOOP CAFE

50.000 TL’ye siz de bayimiz olmak ister misiniz? Üstelik sizin bulacağınız dükkanı hazır hale getiriyoruz. Size ise yalnızca işletmek düşüyor. İşte bunların tümü 50.000 TL!

Yeni çıktığımız bu yolda, Türkiye’ye hak ettiği kahve lezzetini en uygun fiyata sunmak için çalışıyor, sizleri de bu yolda yanımızda görmek istiyoruz. Minimalizm akımını dünyada tek uygulayan kahve zinciri olarak daha küçük dükkanlarda, daha küçük eşyalarla aşırılıktan uzak bir dekorasyonla müşterilerimizi mutlu etme çabasındayız.

FRANCHİSE SİSTEMİMİZ

2017 yılının son çeyreğine dek şirket olarak hedefimiz kendi açacağımız 25 BOOP CAFE ve bayilik yoluyla açacağımız 35 BOOP CAFE’dir. 60 BOOP noktasıyla herkesi memnun etmek için çalışacağız. Sizleri de markamızın görünürlüğünü artırmak adına bu sistemde olmaya çağırıyoruz. Kendine has bir dekorasyona sahip BOOP CAFE’lerle, farklı kahve ve çay lezzetlerinin yanı sıra, bunların yanında yenebilecek pasta ve kurabiye gibi yiyeceklerimizin olacağı BOOP CAFE bayimiz olmanızı bekliyoruz.

FRANCHİSE HAKKINDA MERAK EDİLENLER

– Açılacak her BOOP CAFE’nin en fazla 100 metre kare olması beklenmektedir. 50.000 TL olarak belirlenen tutar 100 metre kare dükkanlar için geçerlidir. Aksi takdirde 100 metre kare üzeri dükkanları fiyat farkı uygulanır.

– Açılacak dükkanın lokasyonu tamamıyla size kalmıştır. BOOP CAFE bu gibi konularda hiçbir engelde bulunmaz.

– BOOP CAFE medyada da görünür olmak ve pazarlama faaliyetleri için her bayiden senelik 5.000 TL alacaktır. İlk senenin ücreti talep edilen 50.000 TL’nin içerisine dahildir.

– Her BOOP CAFE için açılış nedeniyle kahve ve çay gibi içecek grubu ürünleri ücretsiz olarak verilecek, pasta ve kurabiye gibi yiyecekler için de ek ücret talep edilecektir. İlerleyen zaman içinde ise tüm yiyecekler güvenilir ve temiz bulduğunuz pastanelerden alınacak, kahve ve çay gibi içeceklerin ham hali ise BOOP’un verdiği markalar olması şartıyla bayi tarafından alınacaktır. Bu sistemle amaç hem bayiye kendi pastane ürünlerimizi satmak zorunluluğu getirmemek hem de müşterilerimize daha taze ürünler sunmaktır.

– Bayilik şartlarını kabul ettiğiniz takdirde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sözleşme ise bağlı bulunduğumuz muhasebe şirketi tarafından yapılacaktır.

 

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
TemaFabrika